Hotel Amber Suite***

Międzywodzie

Amber Suite to luksusowy i przepięknie usytuowany butikowy hotel przyjazny dorosłym, którego polityka z założenia wyklucza obecność dzieci młodszych niż 12 lat. Położony jest zaledwie o 450 metrów od morza w miejscowości Międzywodzie. Idealna propozycja dla osób, które cenią sobie spokój, ciszę i komfort.

 

Hotel oferuje 19 ekskluzywnych pokoi i apartamentów, każdy z dostępem do bezpłatnego Wi-Fi, Smart TV oraz lodówki. Oprócz wspaniale przygotowanej bazy noclegowej, Hotel Amber Suite oddaje do dyspozycji swoich gości basen z przeciwprądem w oranżerii, łaźnie parową ze strefą relaksu, gabinet masażu, jacuzzi na tarasie widokowym oraz restaurację z doskonałą kuchnią.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

WELLNESS

Jacuzzi
Na dachu Hotelu Amber Suite z pięknym widokiem na całą miejscowość Międzywodzie oraz zalew Kamieński można zrelaksować
się w jacuzzi.

Basen
W oranżerii na poziomie P znajdują się leżaki, wygodne siedziska oraz basen z przeciw prądem. Jest to idealne miejsce na każdą pogodę.

Łaźnia
Do dyspozycji gości hotel oddaje łaźnie parową z funkcją koloroterapii i aromatoterapii. Pobyt w łaźni to doskonała metoda na odprężenie w temperaturze 46 stopni i dużej wilgotności.

Masaże
Oferta masaży zadowoli najbardziej wymagających i pozwoli zaspokoić potrzebę głębokiego odprężenia i relaksu.

WIĘCEJ INFORMACJI

Restauracja

Grzegorz Pleszkun – szef kuchni Hotelu Amber Suite z międzynarodowym doświadczeniem. Zachwycony lokalnymi produktami, które chętnie używa w swojej kuchni, nie boi się eksperymentów i zaskakujących połączeń. Stawia na produkty wysokiej jakości, które decydują o sukcesie każdej potrawy.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJI

Oferty Specjalne

Hotel Amber Suite

Wielkanoc
Wielkanoc już niedługo. Wypocznij w te Święta.
Wiosna, morze, szeroka plaża, niepowtarzalne wnętrza, spokój i relaks, wspaniała atmosfera, zdrowa i smaczna kuchnia - to wszystko w jednym pakiecie.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

19

BASENY

1

KONTAKT

Amber Logo

Hotel Amber Suite
ul. Puławska 3
72-415 Międzywodzie

MAPA