Arka Medical SPA

Kołobrzeg

Czterogwiazdkowy hotel Arka Medical Spa **** w Kołobrzegu jest jednym z największych hoteli SPA na Pomorzu, położony na skraju ekoparku w uzdrowiskowej dzielnicy miasta.

 

Arka Medical SPA to kompleks wypoczynkowo - rekreacyjny oferujący ponad 1000 miejsc noclegowych o wysokim standardzie, oferujący wiele usług dedykowanych rodzinom z dziećmi np. kino familijne, klub dla dzieci, salon gier z playstation czy plac zabaw na terenie obiektu.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Strefa Rehabilitacyjna

Komfortowy wypoczynek w Arka Medical SPA**** to również bogata oferta zabiegowa naszego Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji. Profesjonalne zabiegi przeprowadzone w funkcjonalnych i wygodnych gabinetach oraz stanowiska zabiegowe wyposażone w najnowszej generacji sprzęt medyczny w skuteczny sposób wpłyną na dobre samopoczucie naszych gości. Na powierzchni 3000 m2 przygotowaliśmy szeroką ofertę zabiegów leczniczych z zakresu balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii i fizykoterapii oraz odnowy biologicznej. Centrum Odnowy Biologicznej i Rehabilitacji to także miejsce odprężenia i relaksu, zabawy oraz sportu.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Strefa Relaksu

Zapraszamy do naszej Strefy relaksu, w której nasi goście mogą skorzystać z leczniczych właściwości groty solnej lub rozluźnić się w naszym kompleksie basenów z wodą morską. W strefie saun przy kojącej muzyce i nastrojowym świetle mogą Państwo skorzystać z gorącego jacuzzi, oczyścić ciało i umysł w jednej z saun lub zażyć dawki witaminy D na łóżkach solarnych. W bogatej ofercie naszej strefy SPA znajdą Państwo dla siebie zabiegi, które dodatkowo sprawią Państwu przyjemności i pomogą się zrelaksować.

WIĘCEJ INFORMACJI

Strefa SPA

Luksus i wypoczynek, poprawę zdrowia i urody – to wszystko znajdziesz w strefie SPA w Hotelu Arka Medical SPA***. Profesjonalny sprzęt oraz grono fachowców sprawią, że Twój pobyt w naszym hotelu poprawi nie tylko Twoje samopoczucie ale również wygląd. Nasi goście mogą skorzystać zarówno z gotowych pakietów, jak również samodzielnie wybrać zabiegi z szerokiej oferty naszych usług.

WIĘCEJ INFORMACJI O STREFIE SPA

Strefa Biznes

Hotel Arka Medical SPA**** to doskonałe miejsce na organizację konferencji. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych obiekt został wyposażony w sale konferencyjne o pojemności od 15 do 230 osób oraz halę sportową, która z powodzeniem pełni funkcję przestronnej sali wystawowej zdolnej pomieścić ponad 30 stoisk.

WIĘCEJ INFORMACJI O STREFIE BIZNESU

Oferty Specjalne

Arka Medical SPA

Majowo-czerwcowy pakiet pobytowy
W cenie:
- 7 noclegów
- wyżywienie w formie bufetu - śniadania, obiady, kolacje
- odprężenie w strefie relaksu - sauna sucha i parowa, łaźnia fińska
- basen z wodą morską
- sala fitness

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

SALE KONFERENCYJNE

2

BASENY

2 (wewnętrzny i zewnętrzny)

KONTAKT

logo

Arka Medical SPA
ul. Sułkowskiego 11
78-100 Kołobrzeg

MAPA