Augustów Medical Spa

Augustów

Augustów Medical SPA to jedyne takie miejsce na Podlasiu, położone jest w Augustowie, na terenie nazwanym „Zielonymi Płucami Polski”. Czyste powietrze, sosnowe lasy okalające budynek oraz bliskość jeziora Necko, to główne atuty położenia.

 

W czasie pobytu u nas skorzystać można z wielu zabiegów, które w znacznym stopniu poprawiają samopoczucie. Nasze wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel oraz bogaty wachlarz usług przekładają się na zadowolenie kuracjuszy oraz gości. Potwierdza to fakt, że zajęliśmy pierwsze miejsce wśród ośrodków rehabilitacyjnych narządu ruchu w 2011 roku. Przyjazne miejsce, otoczone lasem sosnowym i jeziorem sprawia, że regeneracja sił jest bardzo szybka. Nowoczesny, czterokondygnacyjny budynek Augustów Medical SPA dostosowany jest do potrzeb osób niepełnosprawnych. Gwarantujemy, że pobyt u nas zapewni każdemu ulgę dla ciała i ducha.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Odnowa biologiczna

Medi Spa
Zapraszamy do skorzystania z oferty Medi SPA. Ekskluzywne zabiegi medycyny estetycznej przy użyciu urządzenia Venus Legacy TM, zabiegi na ciało i strefę masażu - masaże na bazie ziołowych mikstur.

Basen
Basen rehabilitacyjny ma temperaturę 29 °C - 32 °C, dostosowany jest dla osób niepełnosprawnych. Wyposażony w hydromasaże. Głębokość basenu 1,2 m. Wielkość basenu 13 x 5 m.

Sauna parowa i infrared
Sauna parowa (tzw. łaźnia rzymska) to sauna o wilgotności dochodzącej do 100% lecz niższej temperaturze: 40-50°C.
Sauna infrared, czyli tzw. sauna na podczerwień jest doskonała dla osób, które nie mogą korzystać z tradycyjnej sauny suchej czy mokrej.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Rehabilitacja

Mogą Państwo skomponować swój pobyt w zależności od tego czy są Państwo zainteresowani tylko poprawą ogólnego stanu zdrowia czy też powrotem do sprawności fizycznej po przebytym urazie kręgosłupa lub leczeniem konkretnego schorzenia. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalny personel i indywidualna terapia gwarantuje najlepsze efekty. Proponujemy Państwu program rehabilitacji realizowany przez szczegółowe badania lekarskie, konsultacje lekarzy specjalistów i ponad 50 rodzajów profesjonalnych zabiegów z zakresu: hydroterapii, krioterapii, kinezyterapii, fizykoterapii, balneologii.

WIĘCEJ INFORMACJI O REHABILITACJI

Konferencje

Sala Konferencyjna z malowniczym widokiem na jezioro Necko. Organizujemy szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje i konferencje. Wyposażenie sali konferencyjnej: bezprzewodowy dostęp do Internetu, klimatyzacja, 2 ekrany, 2 projektory multimedialne, flipchart, nagłośnienie, możliwość pełnego zaciemnienia sali.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Cafe & Bar

Cafe & Bar Nad Jeziorem to miejsce gdzie w kameralnym otoczeniu można delektować się tradycyjnymi polskimi potrawami i napojami. Nad menu czuwają dyplomowani dietetycy oraz doświadczeni kucharze.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferty Specjalne

Hotel Vestina***

PAKIET DLA DWOJGA TRZYDNIOWY
Pakiet obejmuje:
na powitanie w pokoju butelka wina i słodka niespodzianka
dwa noclegi ze śniadaniem z możliwością podania do pokoju
romantyczną kolację przy świecach
obiadokolację
masaż relaksacyjny częściowy

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

137

SALE KONFERENCYJNE

1

BASENY

1

KONTAKT

indeks

Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów
ul. Zdrojowa 3/5/7
16-300 Augustów

MAPA