Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness

Niechorze

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness to idealne miejsce na niezapomniany wypoczynek nad polskim morzem. To rodzinne wczasy z basenem, relaks
w nadmorskim SPA, weekend we dwoje, służbowy nocleg, szkolenia i konferencje, czy po prostu chwile spędzone tylko dla siebie. To również wspaniałe rozwiązanie na odpoczynek pełen luksusu i prestiżu dla miłośników podróży z klasą.

 

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness położony jest w znanej i niezwykle atrakcyjnej turystycznie miejscowości Niechorze, słynącej z szerokich, piaszczystych plaż i urokliwej latarni morskiej. Usytuowany jest pomiędzy morzem Bałtyckim a jeziorem Liwia Łuża, które jest rezerwatem przyrody.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Centrum SPA

Niezwykłe Centrum SPA nad morzem w Baltic Cliff powstało przy wykorzystaniu najnowszych technologii i rozwiązań estetycznych. Szeroka gama zabiegów pielęgnacyjnych oraz masaży relaksacyjnych z różnych stron świata pozwala osiągnąć idealną harmonię duszy
i ciała. Luksus i relaks, jaki oferujemy gwarantuje, iż każdy pobyt w naszym obiekcie Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness jest czasem wyjątkowym i pełnym niezapomnianych chwil.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Baltic Cliff Apartments Spa & Wellness to idealny obiekt na konferencje nad morzem. Profesjonalna sala konferencyjna
jest przystosowana do przyjęcia dużej ilości osób. Istnieje również opcja podziału sali na mniejsze, uwarunkowane ilością osób
oraz zapotrzebowaniem powierzchni na czas konferencji. Wyjątkowa cisza z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wygoda i ergonomiczność oferowanej przez obiekt sali konferencyjnej, zapewnia wyższą efektywność szkoleń oraz luksus i prestiż prowadzonych spotkań.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Restauracja Baltic Cliff to kraina niezwykłych doznań smakowych, które serwowane są w eleganckiej, nadmorskiej scenerii. Szef Kuchni poleca szeroki wachlarz przystawek, zup i dań głównych, a także wyśmienite wina oraz inne, rozmaite alkohole. Serwowane są także najlepsze kawy świata i wyszukane desery.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness

Wielkanoc 2018
Cena pakietu obejmuje: 4 noclegi w komfortowym i nowocześnie wyposażonym apartamencie, 1 uroczyste śniadanie wielkanocne oraz 3 wykwintne śniadania serwowane w formie bufetów szwedzkich w pozostałe dni w Restauracji Baltic Cliff, 1 uroczysta obiadokolacja wielkanocna oraz 3 obiadokolacje serwowane w formie bufetów szwedzkich w Restauracji Baltic Cliff, wspólne malowanie pisanek dla najmłodszych, wspólne pieczenie wielkanocnych ciasteczek z Szefem Kuchni.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ APARTAMENTÓW

90

SALE KONFERENCYJNE

1

BASENY

1

KONTAKT

logo_Baltic_Cliff

Baltic Cliff Apartments Spa&Wellness
ul. Klifowa 46
72-350 Niechorze

MAPA