Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit

Kołobrzeg

Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit to wyjątkowe miejsce, królujące w zachodniej części Kołobrzegu, najpopularniejszego z polskich kurortów nadmorskich. Z dala od miejskiego zgiełku, wśród zieleni Parku NATURA 2000, znajduje się piękny i nowoczesny obiekt, który wyróżnia elegancja i spójność z naturalnym krajobrazem. Tylko trzyminutowy spacer bezpośrednim przejściem do morza wystarczy, by znaleźć się na szerokiej, piaszczystej plaży.

 

Hotel dysponuje siedemdziesięcioma siedmioma, dwu i trzypokojowymi, niezwykle przestronnymi apartamentami, a także jednym apartamentem dostosowanym szczególnie do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz poruszających się na wózkach. Nowoczesny design, funkcjonalność i smak zauważają wszyscy odpoczywający tu Goście. W każdym z nich, w komfortowych warunkach, mogą zamieszkać dwie, trzy, a nawet cztery osoby.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wellness & mediSPA

Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit proponuje swoim Gościom niezwykle bogatą bazę mediSPA oraz BEAUTY. Zabiegi rehabilitacji i odnowy biologicznej oferowane w naszym hotelu są dobierane po konsultacjach lekarskich i wykonywane przez wykwalifikowany zespół fizjoterapeutów, lekarzy oraz wysokiej klasy specjalistów odnowy biologicznej. Rodzaj zabiegów i specyfika ich wykonania są zawsze ustalane indywidualnie, zależnie od wieku, rodzaju schorzenia i innych czynników. Prowadzimy wiele specjalistycznych programów leczniczych, np. kręgosłupa, stawów, neurologicznych, ginekologicznych, a także kuracji odchudzających i detoksujących oraz programów antystresowych, sportowych, czy modelujących sylwetkę.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

W Baltic Plaza hotel****mediSPA & fit, znajdą Państwo doskonałą przestrzeń do realizowania założonych celów biznesowych oraz idealne warunki dla wypoczynku, integracji oraz atmosferę do zadbania o dobre samopoczucie i zdrowie. Siłą oferty naszego hotelu są przemyślane programy dla biznesu zapewniające udaną harmonię pracy i relaksu. Sprzyjają temu zarówno doskonałe warunki noclegowe, jak i bogata infrastruktura hotelu z najnowocześniejszym, specjalistycznym wyposażeniem konferencyjnym i biznesowym oraz profesjonalna obsługa.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Restauracja LATERNA
Restauracja LATERNA oferuje doskonałą kombinację dań kuchni polskiej z elementami kuchni śródziemnomorskich. Świeże produkty i lokalne specjały stanowią podstawę naszych kreacji kulinarnych. Karta menu zadowoli zarówno zwolenników zdrowej, lekkiej kuchni, jak i smakoszy tradycyjnych dań.

Bar H2O
Bar H2O zaprasza na wyborne domowe wypieki, aromatyczną kawę lub wyborną herbatę. Wieczorem barman przygotuje egzotyczne koktajle owocowe i niepowtarzalne drinki. Zapracowani biznesmeni korzystając z bezpłatnego Internetu, będą mogli w przyjaznej atmosferze śledzić notowania giełdowe.

Klub HYDROFOBIA
Piątkowe i sobotnie imprezy przy muzyce miksowanej przez świetnych DJ-ów, niepowtarzalne drinki i wyjątkowa atmosfera są tu zawsze! W klubie HYDROFOBIA poznasz smak marynarskiej służby na okręcie podwodnym.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Baltic Plaza hotel**** mediSPA & fit

Pakiet Beauty plus
Po ciepłym i słonecznym lecie poprawa kondycji skóry i ciała jest nieodzowna. Pakiet Beauty plus to specjalnie stworzona przez kosmetologów, fizjoterapeutów
i dietetyków- specjalistów Baltic Plaza kompozycja zajęć ruchowych, zabiegów
i rytuałów rewitalizująca skórę i ciało. Dobrze odżywiona i nawilżona skóra oraz zadbane ciało dodadzą każdej osobie uroku i pewności siebie. Podaruj sobie odrobinę luksusu a wspomnienie tych chwil pozostanie widoczne na długo.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

77

SALE KONFERENCYJNE

5

BASENY

1

KONTAKT

baltic

Baltic Plaza hotel****mediSPA & fit
ul. Plażowa 1, 78-100 Kołobrzeg

MAPA