FERIE ZIMOWE

Blue Mountain Resort

Ferie w Blue Mountain Resort - all inclusive

Pobyt obejmuje: 7 dni pobytu / 6 dób w komfortowych apartamentach Blue Mountain Resort. All inclusive obejmuje: codziennie śniadanie, codziennie lunch w wyznaczonej restauracji, codziennie obiadokolacja, alkohole i napoje w wyznaczonym barze, wódka domowej selekcji, wino białe i czerwone domowej selekcji, piwo z beczki, napoje gazowane, woda mineralna.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Green Mountain 5*Hotel & Apartments

Ferie zimowe 2019

Pobyt obejmuje: 7 dni / 6 noclegów w części hotelowej 5* lub w apartamentach, 6 śniadań w formie bufetu, 6 obiadokolacji w formie bufetu, nielimitowane korzystanie ze strefy Spa & Wellness, nielimitowane korzystanie z siłowni, dostęp do mini biblioteki.

Oferta obowiązuje w terminie 11 stycz. - 24 lut. 2019, 7 dni.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Sichlański Dworek & SPA

Ferie 2019 - pakiet 7 noclegów
U nas go znajdziesz…. Rześkie powietrze, śnieg za oknem i klimat którego trudno znaleźć gdzie indziej…
Cena pobytu zawiera: 6 noclegów + 1 GRATIS, śniadanie w formie bufetu szwedzkiego, obiadokolacje z deserami i sezonowym kompocikiem, wstawka do pokoju z góralskim smaczkiem, czwartkowe popołudnie z ciastem domowym przy blasku Kominka.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Klimczok****

FERIE W GÓRACH - Zimowy Rodzinny Wypoczynek

Ski Przedszkole "ESKIMOSKI", Animacje, wyśmienita Kuchnia, nieograniczony dostęp do Basenów, Saun, Siłowni i Figloparku dla Dzieci gwarantują wymarzony, zimowy wypoczynek! Dzieci do 5 lat gratis!

ZOBACZ CO PRZYGOTOWALIŚMY DLA TWOJEJ RODZINY NA ZIMOWY WYPOCZYNEK!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Alhambra

Ferie w Alhambrze
Zimą w Alhambrze mogą Państwo wypoczywać tak jak najbardziej lubią. Można szaleć na nartach na pobliskich stokach lub trasach biegowych albo leniwie regenerować się w górskim spa (w pakiecie 10% rabatu na zabiegi w hotelu i uzdrowisku). Czarna Góra zaprasza na ponad 10 km zróżnicowanych tras zjazdowych i ogrom innych atrakcji. Dzieciom i dorosłym, którzy nie lubią kolejek do wyciągów, proponujemy ośrodek narciarski w samym Lądku-Zdroju.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Magellan*** SPA & Business

FERIE ZIMOWE DLA CAŁEJ RODZINY

Śnieg i mróz to nie powód, by siedzieć w domu! To doskonała okazja, by wypocząć z Rodziną w zimowej odsłonie Hotelu Magellan. Luksusowe wnętrza i liczne atrakcje pozwolą na zasłużony relaks, a piękne okolice zachwycą i zachęcą do aktywnego wypoczynku. Oddajcie się magii zimowego szaleństwa!

Oferta obowiązuje od 14.01.2019r. - 24.02.2019r.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ