Folwark Wrzosówka

Kłopotnica

Folwark Wrzosówka to klimatyczne i niepowtarzalne miejsce, zapewniające wszystko co niezbędne, aby doskonale wypocząć i się zrelaksować - ciszę, spokój, ogromne przestrzenie w których znajdują się części wspólne oraz bardzo wysoki poziom oferowanych usług.

 

Holiday Home Folwark Wrzosówka jest jednym z najbardziej luksusowych domów do wynajęcia znajdującym się na Pogórzu Izerskim. Okolice zaś, należą do najbardziej malowniczych i najrzadziej odwiedzanych miejsc na Dolnym Śląsku. W pobliżu obiektu znajdują się Parki Krajobrazowe, pałace, zamki, szlaki piesze, ścieżki rowerowe oraz inne atrakcje na których domatorzy jak i zwolennicy aktywnego wypoczynku na pewno
nie będą się nudzić.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA Ruska Bania

SPA Ruska Bania jest dużym drewnianym domem położonym nad stawem z widokiem na panoramę gór – Karkonoszy. Spa wyposażone jest w ogromną siedmioosobową wannę z hydromasażem, pariłkę (saunę), czyli pomieszczenie z piecem obłożonym kamieniami, łaźnie parową oraz pomieszczenie do biesiadowania czy odpoczywania. Spa Ruska Bania idealnie nadaje się do zorganizowania oryginalnej i niezapomnianej uroczystości.

WIĘCEJ INFORMACJI

Warsztaty Kulinarne

Warsztaty kulinarne w Folwarku Wrzosówka to doskonała inicjatywa zarówno dla amatorów sztuki kulinarnej jak i jej koneserów. Profesjonalne studio kulinarne posiada ponad 200 m2 i jest wyposażone w sprzęt najwyższej jakości. W wspaniałym gronie pod nadzorem szefa kuchni można zapoznać się z technikami gotowania i odkrywania nowych smaków. To tutaj pasja do podróżowania łączy się z zamiłowaniem do gotowania.

WIĘCEJ INFORMACJI O WARSZTATACH

Playroom

W Folwarku Wrzosówka dla wszystkich Gości przygotowana została ogromna, bo aż 300 metrowa sala. Playroom wyposażony jest w cymbergraja, piłkarzyki, ruletkę oraz szachy. Roztropnie został wykorzystany każdy skrawek powierzchni, aby nie było w nim miejsca na nudę.

WIĘCEJ INFORMACJI

Sala Kinowa

Folwark Wrzosówka do dyspozycji Gości oddaje duży salon z 63-calowym telewizorem, projektorem, nagłośnieniem JBL oraz ogromną kolekcją filmów. Dla osób, które nie wyobrażają sobie udanego wyjazdu bez gier, Folwark Wrzosówka ma Playstation 3.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferty Specjalne

Folwark Wrzosówka

Lipiec 2019 – Tajska kuchnia

Letnia sesja warsztatowa - Azjatycka kuchnia
Tajska kuchnia to fuzja egzotycznych owoców, przypraw oraz unikalnych składników – jest to więc idealna propozycja dla amatorów ekscytujących wrażeń! Wybierz się z nami w podróż do drugiego zakątka globu! Razem połączymy smaki kokosu, limonki czy owoców morza w uwodzącą aromatem, słodko-gorzką całość!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

2 duże pokoje o wysokim standardzie, 3 luksusowe apartamenty

KONTAKT

Logo_folwark_wzosowka_2017

Ekogospodarstwo - Agroturystyka
„Folwark Wrzosówka”
Kłopotnica 20, 59-630 Mirsk

MAPA