Fregata Lake Club

Zagórze Śląskie

Fregata Lake Club to niebanalny Pensjonat z Restauracją, urokliwie położony nad samym brzegiem Jeziora Bystrzyckiego, w Górach Sowich. Naszych Gości, gościmy w klimatycznych wnętrzach ze wspaniałymi widokami na wodę, las, góry oraz starą tamę. Dysponujemy do wynajęcia apartamentami, pokojami a także komfortową Villą.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Strefa SPA

Strefa Spa, w stylu skandynawskim. Na zewnątrz tuż nad samym brzegiem jeziora wyposażona w jacuzzi oraz balię opalaną drzewem jest dostępna przez cały rok. Miejsce głównie wybierane przez Gości na pobyty typowo romantyczne lub rodzinne, w klimacie – chillout.

WIĘCEJ INFORMACJI

Restauracja

Restauracja słynie głównie z tradycyjnych polskich dań, a także regionalne przysmaki oraz mięsiwa z wędzarni na miejscu kuszą chęcią skosztowania. Na miejscu biblioteka wina i galeria piw. Przeszklona Restauracja / Tarasola na tarasie widokowym jest dostępna w okresie od kwietnia do końca października – wymagana jest wcześniejsza rezerwacja stolików, szczególnie w weekendy.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Fregata Lake Club

DOMEK NAD JEZIOREM
Zapraszamy serdecznie na wypoczynek w domku nad jeziorem. Grafik codziennie się zapełnia, jednak jest jeszcze szansa, żeby znaleźć dla siebie kilka letnich dni. Jest już ostatni moment na składanie rezerwacji na sezon wiosenno-letni 2018. Proszę nie zapomnieć również o jesieni, która jest u nas wyjątkowo piękna. Domek położony jest tuz nad brzegiem Jeziora Bystrzyckiego, z najpiękniejszym widokiem w okolicy.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

13:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

14

KONTAKT

logo-Fregata — kopia

Fregata Lake Club
ul. Wodna 6 Zagórze Śląskie
58-321 Jugowice

MAPA