Głęboczek Vine Resort & SPA

Wielki Głęboczek

Głęboczek Vine Resort & SPA - miejsce, w którym cisza raduje. To pełna harmonii mieszanka luksusu, sielskiej atmosfery i otaczającej przyrody. Wyjątkowa lokalizacja hotelu nad brzegiem jeziora Forbin, na Pojezierzu Brodnickim, stanowi doskonałe warunki do wypoczynku. Wyjątkowa atmosfera czyni Głęboczek Vine & SPA miejscem, do którego pragnie się wracać,
by smakować życie w jego pełnym wymiarze. Dlatego SPA w Głęboczku oznacza Sanare Per Atmosphere© - Zdrowie Poprzez Atmosferę.

 

Głęboczek Vine Resort & SPA, jeden z najlepiej zlokalizowanych i najwyżej ocenianych hoteli w Polsce. Głęboczek Vine Resort & SPA nawiązuje do regionalnego charakteru lokalizacji, którego punktem wyjścia było oryginalne siedlisko wiejskie malowniczo położone wśród wzgórz Pojezierza Brodnickiego. Unikalna architektura resortu umiejętnie łączy w sobie trzy elementy: historyczną architekturę z elementami stylu pruskiego, specyficzny klimat świata ETNO oraz nowoczesne rozwiązania techniczne. Wokół hotelu rozpościera się malownicza winnica - nie bez powodu to właśnie wino jest elementem nazwy obiektu. Oprócz organizowanych regularnie Akademii Wina goście korzystać mogą z unikalnego Vine SPA.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA

Vine SPA
Vine SPA to pierwsza w Polsce strefa zabiegów opartych na winoterapii. Kosmetyki Głęboczek Vine Exclusive SPA na których wykonywane są zabiegi, to produkty stworzone specjalnie dla nas na bazie winogron ze szczepów Merlot, Shiraz i Carignan. Produkty bogate w polifenole zawierają wiele składników aktywnych z olei roślinnych oraz główny składnik Viniderm® - pozyskiwany z winnic
z południowej Francji. Zakup produktów Głęboczek Vine Exclusive SPA dostępnych w sprzedaży czyni je wyjątkową pamiątką
po pobycie w hotelu

Basen
Na gości czeka basen, vitality pool, strefa Łaźni Brodnickich – sauny aromaterapeutycznej, parowej łaźni kwiatowej i łaźni torfowo-błotnej. Wyjątkową formą relaksu jest seans w kołysce AlphaLounger, który sprzyja kreatywnemu myśleniu i pomaga rozwijać wyobraźnię. Natomiast masaż na tratwie na środku jeziora pozwoli doświadczyć błogiego relaksu. Pełen relaks gwarantowany!

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Głęboczek Vine Resort & Spa jest wymarzonym miejscem na konferencje, szkolenia, warsztaty, spotkania integracyjne oraz imprezy plenerowe na Mazurach. Cisza, skupienie i piękno przyrody sprawiają, że każde spotkanie nabierze tutaj zupełnie nowego wymiaru.
Jako jeden z nielicznych hoteli wypoczynkowych w Polsce wybudowaliśmy oddzielną strefę biznesową Winnica II, w skład której wchodzą dodatkowe 23 pokoje, sale konferencyjne i bankietowe (największa - Barolo, umożliwia przyjęcie do 300 osób), klub nocny Pinot Nero oraz pełne zaplecze kuchenne.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Restauracja Morellino

Kuchnia Głęboczka jest inspirowana naturą oraz dostępnością sezonowych produktów na rynku /owoce, zioła i grzyby/ -
tak aby w potrawach odnaleźć prawdziwą głębię naturalnych smaków, zapachów i aromatów 4 zmieniających się pór roku. Wspieramy okolicznych rolników, korzystając z ich ekologicznych upraw. Restauracja Morellino posiada rekomendację Slow Food. Codziennie robimy własny wypiek chleba oraz staramy się aby na bieżąco funkcjonowała specjalna karta menu.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Głęboczek Vine Resort & SPA

Romantyczny weekend
Magiczne miejsce na Mazurach, harmonia ciszy i luksusu. Bliskość natury i wyśmienite wino.
Zapraszamy wszystkie pary na romantyczny pobyt w Hotelu Głęboczek
Vine Resort & SPA.
W pakiecie: Pakiet Spa dla Niej i dla Niego „Smak Shiraz”, Nauka masażu
dla dwojga.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

66

SALE KONFERENCYJNE

2

BASENY

1

KONTAKT

LOGO_Gleboczek

Głęboczek Vine Resort & Spa
Wielki Głęboczek 1, 87-313 Brzozie

MAPA