Green Mountain 5*Hotel & Apartments

Karpacz

W otoczeniu lasu, w sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego, u stóp Śnieżki powstaje pierwszy 5 – gwiazdkowy hotel w Karpaczu.

 

Lokalizacja Green Mountain 5*Hotel & Apartments została wybrana tak, by jednocześnie cieszyć oczy i stwarzać najlepsze możliwości do pełnego wypoczynku. Wilcza Poręba, w której znajduje się nasz resort, niegdyś była samodzielną osadą, wchodzącą w skład dóbr hrabiego Schaffgotscha. Leży ona w bezpośrednim sąsiedztwie Karkonoskiego Parku Narodowego i uchodzi za jedną z najbardziej prestiżowych części Karpacza. Otaczają ją Karkonosze z królową tego pasma górskiego – Śnieżką.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Dr Irena Eris Beauty Partner

Dr Irena Eris to marka od lat ceniona przez Polki i kojarzona z kwintesencją dobrego smaku i stylu. Dzięki realizacji idei holistycznego piękna, prezentuje całościowe podejście do pielęgnacji ciała i ducha. Świat marki tworzą nie tylko doskonałej jakości, innowacyjne, skuteczne i bezpieczne luksusowe kosmetyki, ale także dopasowana do indywidualnych potrzeb profesjonalna pielęgnacja. Korzystając z tego, w połączeniu z wypoczynkiem w Green Mountain 5*Hotel & Apartments, nasi Goście uzyskają doskonałą harmonię i oderwanie się od problemów codzienności.

WIĘCEJ INFORMACJI

Spa & Wellness

Floating
Floating to swobodne unoszenie ciała na powierzchni wody o dużej koncentracji soli. Podczas floatingu ciało i umysł wchodzą w stan głębokiego relaksu, poprawia się koncentracja, a dolegliwości bólowe oraz stres zostają złagodzone. Hotel Green Mountain 5*Hotel & Apartments zapewnia specjalnie wydzielone miejsce, gdzie będą mogli Państwo oddać się w stan całkowitego wyciszenia. W celu zapewnienia Państwu jak największego komfortu floating dostępny jest dla osób powyżej 12 lat.

Basen kryty
Do dyspozycji gości Hotel Green Mountain 5*Hotel & Apartments oddaje basen główny, wanny jacuzzi, stanowiska z masażem, miejsca wypoczynkowe. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy mini strefę KIDS z brodzikiem, zjeżdżalnią i miejscem dla Rodziców.

Sauny / Strefa relaksu
Seanse w saunie nazywane są gorącą terapią dla ciała i duszy. Nie bez przyczyny. Pozwalają zredukować stres, pozbyć się toksyn z organizmu, zadbają także o piękną cerę. To tylko niektóre korzyści. Wierzymy, że korzystania z sauny zachwalać nie trzeba. Do dyspozycji oddajemy saunę suchą, infrared oraz łaźnię parową z aromaterapią. W celu zapewnienia Państwu jak największego komfortu strefa saun dostępna jest dla osób powyżej 12 lat.

WIĘCEJ INFORMACJI O SPA & WELLNESS

Konferencje

Hotel Green Mountain 5*Hotel & Apartments oferuje blisko 500 m2 powierzchni konferencyjnej. W zależności od potrzeb, sale mogą być dowolnie modyfikowane dzięki systemowi ścian przesuwnych.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Restauracja Green
Restauracja Green znajduje się w części hotelowej Green Mountain 5*Hotel & Apartments . Nastrój tego miejsca tworzy klimatyczny taras z widokiem na las i góry, a menu zostało skomponowane z wykorzystaniem lokalnych produktów, uwzględniając ich sezonowość. Restauracja Green sprawdzi się jako miejsce na biznesowe spotkanie, na romantyczną kolację oraz z okazji celebrowania ważnej dla Państwa uroczystości.

Restauracja Albero
Restauracja Albero znajduje się w części apartamentowej Green Mountain 5*Hotel & Apartments i oferuje włoskie menu. Panuje tu swobodna atmosfera: tradycyjne obrusy w kratę, świeże zioła na stole, włoska muzyka. Serwowane dania cechuje prostota, mówi się przecież, że najlepsze włoskie potrawy są połączeniem maksymalnie czterech składników…

Lobby Café & Bar
Lobby Café & Bar, zlokalizowane w centrum życia hotelu Green Mountain 5*Hotel & Apartments, tuż obok Recepcji, to idealne miejsce na spotkania naszych Gości. W ofercie Lobby Café & Bar można znaleźć aromatyczną kawę, przekąski, desery, napoje alkoholowe i bezalkoholowe. Skorzystać można tam także z biblioteki. Lobby Café & Bar to znakomite miejsce na chwilę relaksu przy dobrej książce i świeżej, pachnącej kawie, spotkanie biznesowe oraz wieczornego drinka.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Green Mountain 5*Hotel & Apartments

Boże Narodzenie

Rodzinne święta, wspólne kolędowanie i tradycyjny świąteczny stół.
Odpocznij i celebruj każdą chwilę, w magicznej scenerii zimowych Karkonoszy.

Oferta obowiązuje w terminie 21-28.12.2019 r.
6 dni - termin do wyboru.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

11:00

LICZBA POKOI

254

SALE KONFERENCYJNE

6

BASENY

1

KONTAKT

5b7561a55de7a_attachment

GREEN MOUNTAIN 5*HOTEL APARTMENTS
ul. Sarnia 21
58-540 Karpacz

MAPA