Rezydencja Gubałówka

Kościelisko

Bajeczne widoki, niezliczone trasy pieszych wędrówek, krystalicznie czyste górskie powietrze: to właśnie w Zakopanem bije serce polskich gór. Rezydencja Gubałówka to miejsce, w którym możesz cieszyć się urodą polskiej przyrody z całą rodziną.

 

Góralska surowość połączona z nowoczesną elegancją – to komfort najwyższej klasy w nieskazitelnym stylu. Rezydencja Gubałówka oferuje 64 pokoje i apartamenty, z których każdy wyposażony jest w zestaw do parzenia kawy i herbaty, lodówkę oraz balkon. Wystrój i wyposażenie stanowi idealne miejsce relaksu oraz wpisuje się w klimat tatrzańskiego krajobrazu. W Rezydencji Gubałówka czekają przytulne wnętrza bliskie otaczającej nas naturze, zapraszające do wyciszenia i relaksu.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wellness

Serdecznie zapraszamy do nowoczesnej strefy Wellness która oferuje basen, brodzik dla dzieci, jacuzzi oraz kompleks saun. Miejsce to pozwala odreagować problemy dnia codziennego, z dala od miejskiego zgiełku.

WIĘCEJ INFORMACJI

Konferencje

Rezydencja Gubałówka to idealne miejsce na firmowy weekend albo kilkudniowe spotkanie biznesowe. Zapewniamy najwyższej klasy pokoje gościnne i doskonale wyposażoną przestrzeń konferencyjną, przygotowaną na spotkania biznesowe, prezentacje i konferencje. W Rezydencji Gubałówka praca to przyjemność. Zadbamy o wszystkie potrzeby Twoich partnerów i klientów: doskonały catering, pełną obsługę spotkań biznesowych, a także przestrzeń relaksu w naszej strefie Wellness i restauracji.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Restauracja Kiyrnicka by Saguła
Magia gór czeka nie tylko na szlaku, ale także na talerzu. Górale wiedzą, jak dobrze zjeść: tutejsza kuchnia zachwyca całą gamą naturalnych polskich smaków, wzbogaconych aromatem świeżych ziół i wyrazistych przypraw. A my czerpiemy z niej wszystko, co najlepsze. Tradycyjne smaki połączone z wyrafinowaną formą, szeroki wybór doskonałych win, profesjonalna obsługa i wyjątkowa atmosfera. Nasze menu, stworzone przez wybitnych szefów kuchni, łączy bogactwo góralskich smaków z wyrafinowaną elegancją kompozycji i prezentacji. Światowej klasy kuchnia w samym sercu polskich gór - specjalnie dla Ciebie.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Rezydencja Gubałówka

BOŻE CIAŁO 2018

W pakiecie: noclegi w komfortowym pokoju lub apartamencie z powitalnym zestawem z kawą i herbatą, śniadania w formie bufetu bogate w dania zimne
i gorące, regionalne wyroby, warzywa, owoce oraz domowe wypieki, słodka niespodzianka na powitanie w pokoju, nielimitowany wstęp do strefy wellness: basen, jacuzzi, strefa saun.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

64

SALE KONFERENCYJNE

3

BASENY

1

KONTAKT

Rezydencja-Gubalowka

Rezydencja Gubałówka
ul. Butorów 6, 34-511 Kościelisko

MAPA