Hotel Alhambra

Lądek-Zdrój

Witamy w Alhambrze, nowym, czterogwiazdkowym hotelu, prestiżowym i kameralnym miejscu wypoczynku w Kotlinie Kłodzkiej w samym sercu Lądka-Zdroju - perły polskich uzdrowisk. Alhambrę stworzyliśmy z myślą o wszystkich, którzy pragną aktywnie spędzić czas w wykwintnej, ale niezobowiązującej atmosferze spokoju. Zapewniamy doskonałe warunki relaksu oraz aktywnego wypoczynku i rekreacji, a także rehabilitacji i zabiegów wzmacniających zdrowie.

 

Zapraszamy do uroczego, komfortowego hotelu, w którym każdy szczegół służy dobremu samopoczuciu i wygodzie Gości. Alhambra znajduje się w centrum Kotliny Kłodzkiej, krainy słynącej od wieków z uzdrawiającego klimatu, leczniczych wód bijących z licznych źródeł oraz wielu atrakcji turystycznych i niepowtarzalnej atmosfery sprzyjającej relaksowi. Bez wątpienia odnajdą tu Państwo swój raj i siódme niebo, jak o Alhambrze mawiali jej mauretańscy twórcy.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Zdrowie & SPA

Alhambra zaprasza do kameralnego hotelowego SPA i szczególnie poleca nasze gabinety masażu i kosmetyczne. Obok Alhambry znajduje się nowoczesny basen 23. Wojskowego Szpitala Uzdrowiskowo-Rehabilitacyjnego wraz z centrum zdrowia i regeneracji. W odległości niespełna 100 metrów od hotelu  położony jest główny budynek uzdrowiska Lądek-Długopole SA - Wojciech Zdrój z neobarokowym basenem z wodą termalną oraz bogatą ofertą zabiegów sanatoryjnych. Nasze hotelowe SPA oraz te dwa centra przyrodolecznicze, rehabilitacyjne i uzdrowiskowe w Lądku-Zdroju oddajemy do dyspozycji gości ALHAMBRY.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Szkolenia, konferencje, wykłady, posiedzenia, bankiety i biznesowe przyjęcia to nasza codzienność. W hotelu możemy zorganizować spotkania dla 50 osób z noclegiem. We współpracy, z oddalonymi o kilkaset metrów hotelami o podobnym standardzie, możemy przyjąć grupę 150 osób. Doskonale wyposażone sale szkoleniowe, niezapomniana kuchnia i aktywny wypoczynek w górach oraz dobrodziejstwa uzdrowiska to nasz przepis na udany biznes w ALHAMBRZE.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

RESTAURACJA ALCHEMIA
Restauracja może jednocześnie przyjąć 65 osób i zaprasza codziennie wszystkich spragnionych doznań kulinarnych. Śniadania podajemy w godzinach 8.00 - 10.00, również dla gości spoza hotelu. Restauracja a'la carte czynna jest od niedzieli do czwartku od 13.00. do 20.00, a w piątek i sobotę do 21.00. Zawsze świeże, sezonowe i lokalne produkty przemieniamy tu w proste, ale wykwintne i smakowite potrawy. Pierwszym szefem kuchni Alhambry, od jej otwarcia do marca 2016, był Patryk Dziamski uczestnik 4. edycji programu Top Chef.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Alhambra

Wakacje z Alhambrą -10%
Zapraszamy po relaks i chwile wytchnienia do Lądka Zdroju, miejsca zupełnie wyjątkowego. Tu wypływają gorące uzdrowiskowe źródła wykorzystywane w leczeniu i terapiach relaksacyjnych już od XIII wieku. Zapraszamy do wód szukających wzmocnienia sił, chwili odpoczynku i wytchnienia . Lądek Zdrój jest też znakomitym miejscem wypadowym do poznawania tajemnic i atrakcji
Kotliny Kłodzkiej.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

LICZBA POKOI

26

SALE KONFERENCYJNE

2

KONTAKT

alhambra_logo_1_w600

Hotel Alhambra
ul. Przechodnia 7, 57-540 Lądek-Zdrój

MAPA