Hotel Crocus****

Zakopane

Hotel Crocus**** to wyjątkowe miejsce z nowoczesnym i eleganckim wnętrzem
i wyśmienitą kuchnią oraz niezapomnianą atmosferą. Hotel położony jest w samym centrum Zakopanego, dzięki czemu zapewnia idealne warunki do aktywnego wypoczynku i korzystania z malowniczej scenerii Zakopanego.

 

Hotel Crocus w Zakopanem to idealne miejsce do spędzenia czasu w gronie rodzinnym, spotkań biznesowych czy organizacji szkoleń. Hotel posiada bogato zaopatrzone SPA i rozbudowaną strefę rekreacji, gdzie przy wykorzystaniu innowacyjnych technologii można zadbać o kondycję swojej urody. Elegancka restauracja Vernus zaspokoi gust każdego gościa.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA

Nowoczesne Spa w Hotelu Crocus w Zakopanem to miejsce relaksu zarówno dla ciała jak i duszy. Pobyt w Spa pozwoli na zregenerowanie sił dzięki licznym zabiegom pielęgnacyjnym ciała, masażom, zabiegom wodnym oraz usługom kosmetycznym. Hotel dysponuje basenem
z hydromasażami oraz saunami – fińską i turecką.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Hotel Crocus**** to doskonałe miejsce do organizacji różnorodnych spotkań biznesowych oraz integracyjnych. Hotel dysponuje trzema doskonale wyposażonymi w najnowocześniejszy sprzęt audiowizualny, nagłaśniający i sterujący salami konferencyjnymi. Profesjonalna obsługa oraz zaplecze techniczne zaspokoją najwyższe oczekiwania klientów, zapewniając możliwość zorganizowania wszelkiego
rodzaju imprez.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Klimatyczne i przytulne wnętrze Restauracji Vernus w Zakopanem zapewni gościom miłe i niezapomniane chwile. Serwowane w niej dania Szefa Kuchni Daniela Bzdyka z pewnością urzekną swym smakiem i kompozycją, a także połączeniem regionalnych produktów z kuchnią międzynarodową, niejednego klienta.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Crocus****

Święta Wielkanocne
Święta Wielkanocne są ściśle związane z wiosną, budzącą się do życia przyrodą. Zapraszamy serdecznie do spędzenia tego wyjątkowego czasu w Hotel Crocus**** w Zakopanem. Przygotowaliśmy ofertę specjalną na noclegi w hotelu spa w centrum Zakopanego. Komfortowy pobyt w luksusowym hotelu w centrum miasta, w pobliżu skoczni narciarskich oraz kolejki na Kasprowy Wierch. Dla dzieci posiadamy udogodnienia: animacje dla dzieci, pokój zabaw, basen z brodzikiem.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

49

SALE KONFERENCYJNE

3

BASENY

1

KONTAKT

226457_0

Hotel Crocus
Chałubińskiego 40, 34-500 Zakopane

MAPA