Hotel KARINO SPA***

Berezka

Hotel KARINO SPA*** to nowy obiekt położony przy trasie małej obwodnicy bieszczadzkiej, 4 km od Jeziora Solińskiego w miejscowości Berezka. Ta lokalizacja sprawia, że jest on świetną bazą wypadową w każdy zakątek Bieszczadów. KARINO oprócz eleganckich i komfortowych, pokoi to profesjonalna i życzliwa obsługa.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wellness & SPA

SPA w Karino to miejsce magiczne. To tam doświadczeni profesjonaliści czarują swoimi delikatnymi dłońmi, zaskakując niejednokrotnie efektem. W dbałości o Państwa piękno, stworzyliśmy niezwykłe miejsce, gdzie można zatrzymać czas… Tutaj mogą stać się Państwo piękniejsi, zrelaksowani i wypoczęci.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Stadnina

Historia Bieszczadów od zawsze przeplatała się losami koni. Koń był przyjacielem bieszczadzkich zakapiorów, którzy dzielili z nim swoją gorszą bądź lepszą dolę. Razem włóczyli się bez celu po górach, przemierzając najpiękniejsze zakamarki tych regionów. Dzisiaj większość tubylców zamieniła konia na samochód. Jednak u nas wciąż można poczuć ten smak sprzed wielu lat i powrócić w świat tajemniczej natury. Możemy razem założyć kapelusz, dosiąść konia i ruszyć przed siebie, galopując po bieszczadzkich wzgórzach.

WIĘCEJ INFORMACJI O STADNINIE

Konferencje

Sala „BIESZCZADY”
Jest to największa sala konferencyjna, mieści w układzie teatralnym ok 200 osób. Wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, flipchart, nagłośnienie z bezprzewodowym mikrofonem, WI-FI, klimatyzację.

Sala „KAMERALNA”
Jest to klimatyczna sala konferencyjna znajdująca się na poziomie -1, mieści w układzie teatralnym ok 40 osób. Wyposażona jest w rzutnik multimedialny, ekran projekcyjny, flipchart.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Restauracja jest miejscem, w którym pulsuje serce kucharza. To on z wszelką dokładnością i precyzją przygotowuje dania dla naszych gości. Jest on szczególnie przywiązany do kulinarnej sztuki kuchni regionalnej, której często można zasmakować tylko w Bieszczadach. U nas możecie Państwo rozkoszować podniebienie wykwintnymi daniami i cieszyć oczy elegancją podania. Kelnerzy, którzy w naszej restauracji stają się przyjaciółmi gości, zaskoczą Państwa serdeczną i profesjonalną obsługą. Zapraszamy Państwa również do unikalnego miejsca, jakim jest oranżeria, znajdująca się przy restauracji. Kawa jest tutaj zaparzana z sercem, podawana z największą uprzejmością, kosztowana w niezwykle kameralnym i ciepłym miejscu. Z całą pewnością nigdzie nie smakuje lepiej.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Karino Spa***

WEEKEND W SPA
Z wielką przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę na spędzenie cudownego weekendu w najprzyjemniejszym SPA w Bieszczadach, gdzie będziecie mogli Państwo przeżyć niezapomniane chwile.

Trzydniowy pakiet obejmuje: 2 noclegi w komfortowym pokoju, 2 śniadania w formie bufetu szwedzkiego, 2 obiadokolacje, 1 masaż aromatoterapeutyczny.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

49

SALE KONFERENCYJNE

2

BASENY

1

KONTAKT

328843_0

Hotel Karino Spa***
Berezka 30 B
38-610 Polańczyk

MAPA