Hotel Kazimierski*** SPA & Wellness

Oblasy

Hotel Kazimierski Zdrój to miejsce na Lubelszczyźnie wyjątkowe. Dla tych, którzy poszukują wyjątkowej przestrzeni, odpoczynku, inspiracji, przemiany, odmiany. Hotel Kazimierski Zdrój powstał z dobrych, pozytywnych emocji, pragnienia tworzenia, dawania szczęścia, promowania mało dziś popularnego nurtu troski o ciało i duszę.

 

Odkryj piękno całego regionu lubelskiego: Janowiec, Kazimierz Dolny, Nałęczów, Lublin, Puławy, Sandomierz. Jeśli jest w Tobie pragnienie równowagi, harmonii, powrotu do pierwotnej jedności ciała i ducha być może uda Ci się ją odnaleźć tutaj, gdyż właśnie po to powstało to miejsce. Jeśli jest w Tobie pragnienie, oznacza to, że musisz poszukać źródła.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA & Wellness

Dotleniony w wyniku aktywności fizycznej mózg produkuje endorfinę, hormon szczęścia, ale dopiero z relaksem, odżywczymi posiłkami, w sprzyjającej atmosferze, może spowodować poczucie głębokiej, niezwykłej harmonii ciała i ducha. Taką właśnie niezwykłą podróż w głąb siebie, by odkryć wewnętrzny spokój, harmonię i szczęście, oferuje Hotel Kazimierski Zdrój SPA & Wellness.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Oferta konferencyjna Hotelu Kazimierski SPA & Wellness to propozycja dla firm i instytucji, które szukają luksusowej, ale i kameralnej przestrzeni dla swoich spotkań. Zapewniamy do 100 miejsc w sali konferencyjnej i do 50 miejsc noclegowych. Przede wszystkim jednak zapewniamy inspirującą przestrzeń, która każde wydarzenie uczyni wyjątkowym. Hotel SPA położony jest niedaleko Warszawy oraz Lublina, stanowi więc świetnie miejsce dla przyjezdnych z Mazowsza i Lubelszczyzny.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Do naszej restauracji zapraszamy nie tylko gości hotelowych. To doskonałe miejsce na rodzinny obiad po wizycie na Zamku w Janowcu czy spacerze brzegiem Wisły. Letni ogródek położony tuż przy szlaku turystycznym zapewni moment wytchnienia zmęczonym piechurom. Gości zapraszamy na dania kuchni polskiej i europejskiej. Restauracja wykorzystuje lokalne produkty z okolic Kazimierza Dolnego i Lubelszczyzny. Oferujemy szeroki wybór doskonałych win.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Kazimierski*** SPA & Wellness

Pakiet Wielkanocny!!!

Święta Wielkanocne z dala od miejskiego zgiełku i codziennych obowiązków tylko w Hotelu Kazimierski Zdrój. Spędzenie tego wyjątkowego czasu w naszym obiekcie gwarantuje połączenie tradycyjnej rodzinnej atmosfery z błogim
i beztroskim wypoczynkiem. Zapraszamy!

30.03.2018 – 2.04.2018

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

22

SALE KONFERENCYJNE

2

BASENY

1

KONTAKT

logo_hotel_kazimierski

Hotel Kazimierski Zdrój
Oblasy 199
24-123 Janowiec

MAPA