Hotel Magellan***

SPA & Business
Bronisławów

Hotel MAGELLAN*** SPA & Business to ekskluzywny hotel w centrum Polski, znajdujący się zaledwie 50 km od Łodzi i 100 kilometrów od Warszawy.

 

Luksusowy hotel nad jeziorem z Instytutem SPA&Wellness, komfortowymi pokojami i wyśmienitą restauracją jest idealnym miejscem dla osób, poszukujących odrobiny ciszy i relaksu. To również wymarzony hotel na wyjazdy z rodziną lub z przyjaciółmi, ponieważ tak dorośli, jak i dzieci odkryją tu miejsca i atrakcje właśnie dla siebie.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Instytut SPA & Wellness

Instytut SPA & Wellness to nieodłączna część Hotelu MAGELLAN***. Panuje u nas idealna harmonia pomiędzy przytulnymi wnętrzami, a ciszą i urokiem otoczenia Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Sprawdź, jak komfort łączy się z prestiżem - w luksusowej scenerii, pośród eleganckich i stylowych wnętrz hotelowych, stworzyliśmy świątynię dla ciała, umysłu i ducha. To miejsce, w którym czas jest sprzymierzeńcem, spokój nieodłącznym towarzyszem, a Państwa zadowolenie i komfort efektem naszego profesjonalizmu. U nas odpoczniesz od codzienności i nabierzesz nowych sił, poddając się relaksującym zabiegom.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Nasze Centrum Konferencyjne pod Łodzią pozostawia do dyspozycji swoich gości 8 doskonale wyposażonych sal o łącznej powierzchni 1480 m2, które mogą pomieścić nawet do 1000 osób. Oferujemy profesjonalną obsługę techniczną, a także komfortowe pokoje i wyśmienitą restaurację, serwującą dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Hotel MAGELLAN*** SPA & Business oferuje nie tylko noclegi w wygodnych pokojach, w przepięknym otoczeniu Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, ale także regionalną kuchnię podawaną w hotelowej restauracji. Dla naszych gości przygotowana jest całodniowa oferta wyżywienia. Z dumą możemy pochwalić się również sezonowymi festiwalami smaków, poświęconymi konkretnej kuchni lub produktowi, hotelową wędzarnią, popisowymi daniami z dziczyzny (sarnina) i z ryb oraz bogatą ofertą alkoholi: piw i miodów regionalnych oraz win z upraw ekologicznych i wielu regionów świata.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Magellan*** SPA & Business

Majówka 2019 - Polska biesiada
W długi weekend majowy powróć do lat młodzieńczych... długich wieczorów przy ognisku z biesiadną nutą i beztroskiej zabawy na łonie natury. Przywołaj smaki dzieciństwa, kosztując smaków regionalnych kuchni Polski, poczuj niepowtarzalny klimat staropolskiej gościnności. Spędź majówkę poza miastem, wypoczywaj jak lubisz i czerp energię z tradycji różnych regionów naszego kraju. Zapraszamy na niepowtarzalny długi weekend majowy!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

121

SALE KONFERENCYJNE

8

BASENY

1

KONTAKT

Hotel-Magellan

Hotel Magellan***
Bronisławów, ul. Żeglarska 35/31
97-320 Wolbórz

MAPA