Hotel Magellan***

SPA & Business
Bronisławów

Hotel MAGELLAN*** SPA & Business to ekskluzywny hotel w centrum Polski, znajdujący się zaledwie 50 km od Łodzi i 100 kilometrów od Warszawy.

 

Luksusowy hotel nad jeziorem z Instytutem SPA&Wellness, komfortowymi pokojami i wyśmienitą restauracją jest idealnym miejscem dla osób, poszukujących odrobiny ciszy i relaksu. To również wymarzony hotel na wyjazdy z rodziną lub z przyjaciółmi, ponieważ tak dorośli, jak i dzieci odkryją tu miejsca i atrakcje właśnie dla siebie.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Instytut SPA & Wellness

Instytut SPA & Wellness to nieodłączna część Hotelu MAGELLAN***. Panuje u nas idealna harmonia pomiędzy przytulnymi wnętrzami, a ciszą i urokiem otoczenia Sulejowskiego Parku Krajobrazowego. Sprawdź, jak komfort łączy się z prestiżem - w luksusowej scenerii, pośród eleganckich i stylowych wnętrz hotelowych, stworzyliśmy świątynię dla ciała, umysłu i ducha. To miejsce, w którym czas jest sprzymierzeńcem, spokój nieodłącznym towarzyszem, a Państwa zadowolenie i komfort efektem naszego profesjonalizmu. U nas odpoczniesz od codzienności i nabierzesz nowych sił, poddając się relaksującym zabiegom.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Nasze Centrum Konferencyjne pod Łodzią pozostawia do dyspozycji swoich gości 8 doskonale wyposażonych sal o łącznej powierzchni 1480 m2, które mogą pomieścić nawet do 1000 osób. Oferujemy profesjonalną obsługę techniczną, a także komfortowe pokoje i wyśmienitą restaurację, serwującą dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Hotel MAGELLAN*** SPA & Business oferuje nie tylko noclegi w wygodnych pokojach, w przepięknym otoczeniu Sulejowskiego Parku Krajobrazowego, ale także regionalną kuchnię podawaną w hotelowej restauracji. Dla naszych gości przygotowana jest całodniowa oferta wyżywienia. Z dumą możemy pochwalić się również sezonowymi festiwalami smaków, poświęconymi konkretnej kuchni lub produktowi, hotelową wędzarnią, popisowymi daniami z dziczyzny (sarnina) i z ryb oraz bogatą ofertą alkoholi: piw i miodów regionalnych oraz win z upraw ekologicznych i wielu regionów świata.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Magellan*** SPA & Business

Najpiękniejsze Święta Bożego Narodzenia
Podaruj sobie i swoim bliskim prezent - przepiękną świąteczną podróż przez tradycję, magię świątecznych zapachów i prawdziwych polskich smaków, liczne atrakcje dla całej Rodziny i naprawdę zasłużony odpoczynek w luksusowych wnętrzach w otoczeniu lasów, a wszystko przy dźwiękach najpiękniejszych kolęd... Przywołaj w pamięci wspomnienia z dzieciństwa i w pełni rozkoszuj się wspólnym czasem z najbliższymi. To będą naprawdę wyjątkowe Święta w Hotelu Magellan!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

121

SALE KONFERENCYJNE

8

BASENY

1

KONTAKT

Hotel-Magellan

Hotel Magellan***
Bronisławów, ul. Żeglarska 35/31
97-320 Wolbórz

MAPA