Hotel Martiany 21

Martiany
Revolution Slider Error: Slider with alias martiany not found.
Maybe you mean: 'mainslider' or 'gron' or 'zamek-gniew' or 'hotel-zamek-ryn' or 'lawendowe-termy' or 'faltom'

Hotel Martiany 21 - miejsce wyjątkowe, w którym wyraźnie można poczuć harmonijny związek człowieka z naturą. Cisza, spokój, możliwość oderwania się chociaż na chwilę od wielkomiejskiego zgiełku i tempa to forma relaksu i regeneracji, które cenimy sobie coraz bardziej.

 

Obiekt Martiany 21 to kompleks stylowych budynków pruskiej architektury, położony na obszarze kilkudziesięciu hektarów, objętym programem Natura 2000, który stanowi formę ochrony terenów najważniejszych dla zachowania zagrożonych lub bardzo rzadkich gatunków roślin, zwierząt czy charakterystycznych siedlisk przyrodniczych. Martiany 21 to luksusowe pokoje z pięknymi widokami na przyrodę. Kompleks zlokalizowany jest w niedalekiej odległości od Jeziora Dobskiego. Mnogość atrakcji i możliwości nawet przy dłuższych pobytach jest niemal nieograniczona. Jazda konna, wycieczki rowerowe, ogniska, wspólne wędzenie mięs i ryb, pływanie w basenie, wędkowanie to tylko namiastka tego co oferują Martiany 21.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Jazda Konna

W naszym stadzie mamy konie rasy wielkopolskiej. Karina to matka, która powiła Celinkę i Huberta. A niedawno do stada dołączył kilkumiesięczny Wojtuś. Te wyjątkowe konie żyją blisko ludzi, są chętne do współpracy. Zarówno początkujący jak i doświadczeni jeźdźcy będą mieli przyjemność z obcowania z tymi zwierzętami.

WIĘCEJ INFORMACJI

Basen & Sauna

Specjalnie dla naszych Gości przygotowaliśmy kameralny basen, gdzie można popływać, odprężyć się lub poćwiczyć. Z basenu można wyjść bezpośrednio na słoneczny taras. Przy basenie umieściliśmy również saunę, dzięki której można jeszcze bardziej się zregenerować po dniu pełnym aktywności.

WIĘCEJ INFORMACJI

Wellness

Artur Rygielski – dyplomowany masażysta i fizjoterapeuta, posiada 20-letnie doświadczeniem, w tym ponad 8 lat w ośrodkach SPA oraz kilkuletnie doświadczenie w służbie zdrowia. Ponadto posiada certyfikat terapii La Stone (gorące kamienie).

WIĘCEJ INFORMACJI

Kuchnia

Wszystko co oferuje kuchnia Martian 21 jest ekologiczne i świeże. Nasze śniadania obfitują w świeżo wypiekany chleb, jajka od naszych niosek, świeże sery robione przez Panią Magdę, wędliny od lokalnych gospodarzy, a także konfitury, które z sercem robi Pani Zuzanna. Nie zabraknie również warzyw. A żeby jeszcze bardziej umilić Wam poranek, zapraszamy na lampkę prosecco. W ciągu dnia zapraszamy do korzystania z naszego menu, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Nie zapominamy o wegetarianach i weganach.

WIĘCEJ INFORMACJI O KUCHNI

Oferty Specjalne

Hotel Martiany 21

SYLWESTER BLISKO NATURY

Sylwester to czas, w którym warto zwolnić, obejrzeć się, pomyśleć i zachwycić spokojem. Martiany 21 są wyjątkowym miejscem przede wszystkim dla miłośników natury, poszukujących wytchnienia i ciszy. Dlatego też zapraszamy na Sylwestra w niezwykłej atmosferze mazurskiego lasu, bez stresu i pogoni, z dala od zgiełku. Gwarantujemy liczne atrakcje oraz czas na relaks w miłym towarzystwie.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

10

SALE KONFERENCYJNE

1

BASENY

1

KONTAKT

L2Rpc2NvdW50cy1waWN0dXJlcy85M2QyODEzZS0xY2I5LTQ0NjgtODM4Ni01MzJlYzkxMGY1NjMvNGZjMzBhNTktNmRlZi00YTk3LTk4ZDktMDIyZGM3OTM3ZjQxLnBuZw2

MARTIANY 21
Martiany 21, 11-400 Kętrzyn

MAPA