Hotel Mościcki**** Resort & Conference

Spała

Położony w sercu Spalskiego Parku Krajobrazowego, wokół lasów i rzeki Pilicy, Hotel Mościcki**** Resort & Conference to wyjątkowe miejsce na relaks we dwoje, aktywny wypoczynek z rodziną, organizację konferencji, szkolenia, a także wesel oraz komunii. Dzięki lokalizacji w centralnej Polsce gwarantujemy czas spędzony w hotelu z dala od miejskiego zgiełku.

 

Hotel Mościcki**** Resort & Conference w Spale posiada 56 pokoi z 120 miejscami noclegowymi. Pokoje swoim wystrojem nawiązują do stylu dwudziestolecia międzywojennego. Meble wykonane są z w stylu Art Deco, łóżka wyposażone są w podwójne materace o podwyższonym komforcie. W każdym z pokoi znajduje się taras lub balkon. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, telefon, radio, wi-fi, łazienkę, fotel, biurko z lustrem oraz płatny minibar.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA

W Hotelu Mościcki**** Resort & Conference w Spale dbamy o harmonijny wypoczynek dla ciała i duszy. Nasze zabiegi koją zmysły
i poprawiają kondycję ciała. Po intensywnej pracy zregenerujesz swój organizm, zapewniając mu zasłużony relaks. Zobacz,
co przygotowaliśmy dla naszych Gości.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Jesteśmy jednym z najlepszych kameralnych hoteli konferencyjnych w centrum Polski. Oferujemy 9 sal konferencyjnych, z których największa, sala Spalska o powierzchni 250 m2, może pomieścić aż 200 osób.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Restauracja w Hotelu Mościcki**** Resort & Conference w Spale zaskoczy nawet największych koneserów dobrej kuchni. Dania serwowane przez doświadczonego Szefa Kuchni – Adama Koperkiewicza, sprawdzają się zarówno podczas biznesowych konferencji, szkoleń, weekendowego wypoczynku, jak i wesel, komunii i innych imprez okolicznościowych.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Mościcki**** Resort & Conference

WIELKANOC w Hotelu Mościcki w Spale
Zapraszamy na 3 dniowy pobyt świąteczny w Hotelu Mościcki. To my zadbamy o Wasz udany wypoczynek w gronie najbliższych, o pyszne dania na wielkanocnym stole i o całą świąteczną oprawę tych wyjątkowych dni. Spacery oraz wiele możliwości aktywnego spędzenia czasu z pewnością zadowolą małych i dużych.

Pakiet dostępny w terminie 31.03.2018- 02.04.2018

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

56

SALE KONFERENCYJNE

9

KONTAKT

moscickilogo

Hotel Mościcki**** Resort Conference
ul. Nadpilliczna 3, 97-215 Spała

MAPA