Hotel Natura Residence**** Business & SPA

Siewierz

Jeden z takich punktów ukrywa się na Śląsku, po horyzont otoczony sosnowym lasem, schowany dyskretnie w pobliżu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, dając nadjeżdżającym Gościom poczucie oczekującej na nich, spokojnej przystani. Bliskość przyrody, cisza i piękna architektura Natura Residence to powody, dla których każdy, bez względu na powód pobytu, niezależnie od tego, czy uczestniczy w konferencji, weselu, czy zaplanował w hotelu romantyczny weekend, bezwiednie odpoczywa.

 

Istnieje powiedzenie czuj się u siebie jak w domu, konkurujące z porzekadłem: wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej. Co jednak jeśli są miejsca, w których na chwilę można zapomnieć o sprzątaniu, gotowaniu, zbyt małym łóżku i kanapie? Przestrzenie wyciszone, dostosowane pod względem temperatury, wielkości, z nieograniczonym dostępem do Internetu, komfortu i zupełnej swobody. Nie jednen, nie dwa, ale aż trzydzieści osiem takich pokoi znajduje się na dwóch piętrach Hotelu Natura Residence. Są to bez zarzutu wyposażone apartamenty, zaprojektowane tak, żeby nikt nie miał potrzeby i ochoty wyjść z nich nawet wtedy, kiedy jego pobyt dobiegł już końca.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Natura Waters SPA

Poczuj jak przenika Cię czysta moc natury. Rzymska mitologia powiada, że bogini piękna i miłości Wenus narodziła się z morskiej piany. Woda jest więc od zawsze początkiem, głównym składnikiem i elementem pielęgnującym dobro i prawdziwą urodę każdego z nas. Naszą specjalnością są masaże manualne z wykorzystaniem najwyższej jakości kosmetyków, dzięki temu masz pewność, że pielęgnujesz ciało tak, jak zaplanowała to Matka Natura.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Klimatyzowane sale konferencyjne, wyposażone w nowoczesny sprzęt multimedialny i czuwająca nad przebiegiem spotkania obsługa, zapewniająca doskonałe warunki do pracy dla prawie 160 osób. Zapraszamy do organizacji konferencji w Hotelu Natura Residence Business & Spa.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Restauracja Bluebell
Nie od dziś wiadomo, że nie samym chlebem żyje człowiek, w Restauracji Bluebell zatem, oprócz niepowtarzalnego, tworzonego z pasją menu, doświadcza się doznań duchowych.

Natura Bistro
Funkcjonujące od niedawna Natura Bistro to postój dla zabieganych i przystań dla tych, którzy długofalowo cenią sobie spokój, ciszę i popijanie najlepszego cappuccino. Natura Residence wychodzi w swoich działaniach naprzeciw potrzebom tych, którym przyjemność sprawia praca w ciszy i swobodnej atmosferze.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Natura Residence**** Business & SPA

Boże Narodzenie 2019
Rodzinne Święta Bożego Narodzenia poza domem? - TAK, w Hotelu Natura Residence w otoczeniu jurajskiej przyrody, pokrytych lodem jezior i sosnowych lasów obsypanych śnieżnobiałym puchem. Zapraszamy do spokojnej przystani, w której króluje tradycja smaku, a wokół unosi się korzenny zapach pierników i suszonych owoców.
Pakiet obowiązuje w terminie 24-26.12.2019

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

38

SALE KONFERENCYJNE

4

BASENY

1

KONTAKT

PwuImXcWww_komplet_logo Natura Residence_1

Hotel Natura Residence**** Business&SPA
ul. Sucha 4, 42-470 Siewierz

MAPA