Hotel Sabała

Zakopane

"Sabała" znajduje się w centrum Zakopanego, przy najsłynniejszym deptaku – KRUPÓWKACH. Hotel – Pensjonat „Staszeczkówka” został wzniesiony w 1894 r. jako jeden z pierwszych hoteli w Zakopanem.

 

Fachowa, profesjonalna obsługa, doskonała restauracja, dźwięki kapeli góralskiej, jedyne w swoim rodzaju potrawy kuchni regionalnej i wyjątkowa atmosfera, zapewni Gościom niezapomniane chwile. Najistotniejszą jednak cechą wyróżniającą nas spośród wszystkich obiektów w Zakopanem, są pokoje hotelowe, urządzone w stylu regionalnym, wyposażone w meble wykonane z litego drewna oraz konserwowane naturalnymi woskami pszczelimi. Pokoje te posiadają w swoim wystroju oryginalne fragmenty ponad stuletnich belek i sosrębów.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Rekreacja

Z przyjemnością zapraszamy Państwa do skorzystania z usług rekreacyjnych w naszym Hotelu. Oferujemy usługi: basen (w cenie noclegu), sauna (w cenie noclegu), solarium, masaże i zabiegi pielęgnacyjne w gabinecie kosmetycznym KalaNui.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Proponujemy Państwu organizację wszelkiego rodzaju imprez szkoleniowych, konferencyjnych, bankietowych oraz spotkań organizacyjnych. Posiadamy salę konferencyjną, jedyną taką w Zakopanem, urządzoną w stylu regionalnym, ale jednocześnie wyposażoną w nowoczesny sprzęt audiowizualny.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Karczma Sabała

Zapraszamy do regionalnej restauracji „Karczma Sabała” przy ul. Krupówki, gdzie niespodzianką dla Państwa będzie nie tylko oryginalny wystrój z główną ozdobą – stuletnią powałą drewnianą, przepięknym kominkiem oraz rzeźbą patrona SABAŁY, ale także harmonijnie skomponowana karta menu, łącząca koloryt lokalny z klasycznymi daniami kuchni światowej. Niepowtarzalna atmosfera tego miejsca wiąże się również z legendą obiektu, gdyż historia jego powstania sięga aż 1894 roku. Cała restauracja mieści maksymalnie 350 miejsc. Dodatkowym atutem karczmy jest największy w Zakopanem (ponad 200 m kw.) taras usytuowany przy najbardziej popularnym deptaku Krupówki.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Hotel Sabała

Cena dnia ze śniadaniem!

Zapraszamy do Hotelu Sabała, położonego w samym sercu Zakopanego, przy ulicy Krupówki! Wyjątkowa atmosfera i przytulne pokoje urządzone w stylu regionalnym zapewnią naszym Gościom niezapomniane chwile! Zarezerwuj już teraz dowolny pobyt od niedzieli do czwartku i skorzystaj z dodatkowego rabatu -15%!!!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

51

SALE KONFERENCYJNE

1

BASENY

1

KONTAKT

Hotel Sabała
ul. Krupówki 11
34-500 Zakopane

MAPA