Zamek Janów Podlaski

Janów Podlaski

Nowo otwarte, czterogwiazdkowe Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowe Zamek Janów Podlaski to efekt marzeń, pasji i zamiłowania do historii oraz pragnienia stworzenia miejsca unikatowego, w którym komfort i nowoczesność harmonizują z czystą, nieskalaną przyrodą.

 

Malowniczo położony w sercu Parku Krajobrazowego Podlaski Przełom Bugu, Zamek sięga swoją historią XV wieku, a zachowane mury Zamku XVIII wieku. Pragnąc zachować niepowtarzalny klimat tego zabytkowego miejsca, w harmonii między przeszłością i teraźniejszością, stworzyliśmy wyjątkową przestrzeń, w której historia łączy się z nowoczesnością.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Dr Irena Eris Beauty Partner

Dr Irena Eris Beauty Partner realizuje filozofię indywidualnego podejścia do klienta, dbając kompleksowo o urodę, zdrowie i wewnętrzną równowagę. Luksusowo wyposażone gabinety, troskliwa opieka i profesjonalizm personelu oparty na wiedzy i długoletnim doświadczeniu marki Dr Irena Eris służą idealnej pielęgnacji oraz całkowitej regeneracji ciała i zmysłów. Miła atmosfera i dobrze zaprojektowana przestrzeń dodatkowo sprzyja relaksowi.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Basen i Strefa Wellness

Basen i Strefa Wellness to przestrzeń relaksu i odprężenia. Idealne miejsce do wyciszenia, chwila dla siebie przed ważną prezentacją, po konferencji lub dniu pełnym wrażeń, jakich dostarczają atrakcje w Zamku i w jego okolicach. Jasne, przestronne wnętrze basenu oświetlone jest naturalnym światłem, wpadającym przez okna, odsłaniające widok na zielone Podzamcze. Basen wyposażony jest w kaskady wodne, masaż ścienny, przeciwprądy, gejzery powietrzne, osobny brodzik dla dzieci i pięcioosobowe jacuzzi. W celu udoskonalenia formy fizycznej i psychicznej proponujemy wizytę w strefie saun.

WIĘCEJ INFORMACJI

Konferencje

Centrum Konferencyjne w hotelu Zamek Biskupi Janów Podlaski **** to miejsce idealne do pracy, spotkań służbowych, szkoleń, prezentacji, konferencji i wystaw. Centralnie zlokalizowana strefa biznesowa, zajmująca powierzchnię ponad 1 500 m², znajduje się pod dziedzińcem Zamku, a system podziemnych połączeń umożliwia komfortowe przemieszczanie się między salami konferencyjnymi, budynkiem głównym, restauracją oraz budynkami Podzamcza i Centrum Spa. Strefa biznesowa dopracowana w najdrobniejszych szczegółach, przygotowana z dbałością o najwyższy poziom serwisu, dostosowana do indywidualnych potrzeb, tworzy wyjątkową, nowoczesną przestrzeń sprzyjająca skupieniu i pracy. Do Państwa dyspozycji przygotowaliśmy 15 w pełni wyposażonych sal konferencyjnych, salony historyczne oraz przestronne foyer.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Urzeczywistnieniem idei historii, która łączy się z nowoczesnością jest restauracja hotelowa U Biskupów. Połączenie międzynarodowej kuchni ze smakami inspirowanymi lokalną tradycją kulinarną, pozwala delektować się wykwintnymi daniami kuchni światowej i odkrywanymi na nowo potrawami kuchni regionalnej. Cepeliny, kołduny, baby ziemniaczane, dziczyzna – dania proste i jednocześnie zaskakujące wyrazistością i pełnią smaków i aromatów, tworzone są z darów lasów, pól i sadów Podlasia. Sezonowe produkty i wyselekcjonowane plony ziemi podlaskiej, dostarczane przez lokalnych producentów, to gwarancja świeżości i jakości przygotowywanych potraw. Pełnię smaków międzynarodowych i tradycyjnych dań wzbogaca karta doskonałych win.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJI

Oferty Specjalne

Zamek Janów Podlaski****

Długi weekend czerwcowy

PROGRAM DŁUGIEGO WEEKENDU: rodzinne łamanie głowy nad Jengą, Scrabble, Monopoly i innymi grami dostępnymi w lobby bar, bajkowe kino dla najmłodszych, obiadokolacje, Świętowanie Dnia Dziecka, warsztaty robienia pizzy, nauka pływania dla dzieci, spotkanie z cyklu "Poznaj ciekawe zawody", rodzinny aqua aerobik.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

199

SALE KONFERENCYJNE

15

BASENY

1

KONTAKT

Zamek Janów Podlaski
ul. Zamkowa 1
21-505 Janów Podlaski

MAPA