Jelenia Struga

Medical SPA
Kowary/k. Karpacza

Jelenia Struga MEDICAL SPA zaprasza serdecznie wszystkich Gości pragnących zapomnieć o stresie i napięciach dnia codziennego, chcących wspólnie odbyć relaksującą podróż w krainę karkonoskich lasów, bliskiego kontaktu z naturą, błogiego ciepła i niezwykłych aromatów, chcących utrzymać swój organizm jak najdłużej w doskonałej formie.

 

Hotel położony jest w zacisznej dolinie o krystalicznie czystym powietrzu, otoczonej gęstym lasem, wolnej od smogu elektromagnetycznego, wśród dzikiej natury przesyconej szumem strumyków i śpiewem ptaków Karkonoskiego Parku Narodowego.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Obszary Naszej Przestrzeni

Holistyka - jedność w naturze
W górze Sulica, z której wyrasta Jelenia Struga, zachowały się zabytkowe Sztolnie. W jednej z nich natura pozwoliła nam stworzyć jedyne w Polsce i jedno z pięciu na świecie - Naturalne Podziemne Inhalatorium Radonowe.

KĄPIEL W NATURZE
Jelenia Struga to niezwykłe miejsce w otulinie Karkonoskiego Parku Narodowego w strefie NATURA 2000. Położona na przepięknej śródleśnej polanie nad strumieniem Jelenia Struga, pomiędzy górą Sulica a Grabina.

MUZYKA
Dziedzina Sztuk Pięknych, która wpływa na psychikę człowieka poprzez dźwięki. Od zawsze towarzyszyła nam w pracy, zabawie, odpoczynku.

TWOJE ŹRÓDŁO
W Jeleniej Strudze ze skał liczących dwa miliardy lat wydobywana jest jedyna karkonoska woda źródlana POTENCJAŁKA AOx. Butelkowana u źródła, zachowuje swoje unikalne antyoxydacyjne właściwości, dzięki posiadaniu dodatkowych wolnych atomów wodoru. W roku 2015 unikalna woda źródlana uzyskała certyfikat produktu lokalnego z Karkonoszy.

RELAKS
Przestrzeń wellness czeka na Ciebie. Basen ze źródlaną wodą, jacuzzi, łaźnia parowa, sauna fińska i sanarium to miejsca w których po wyczerpujących górskich wędrówkach rozluźnisz mięśnie i nabierzesz sił przed kolejnym dniem... Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy najciekawsze szlaki Karkonoszy.

WIĘCEJ INFORMACJI

Strefa SPA

Program CUD - skrót od Ciało, Umysł, Duch – to autorski program Jelenia Struga MEDICAL SPA opracowany przez specjalistów z różnych dziedzin: diagnostów, lekarzy, specjalistów od odnowy biologicznej i kosmetologii oraz nauczycieli metod relaksacji. Zabiegi w naszym SPA dobrane są zgodnie z filozofią autorskiego programu CUD poczynając od gruntownego oczyszczenia Ciała, Umysłu i Ducha, poprzez odnowę Ciała, Umysłu i Ducha, aż po pielęgnację Ciała, Umysłu i Ducha.

WIĘCEJ INFORMACJI SPA

Konferencje

Jelenia Struga przestrzeń dla biznesu
Mając na uwadze zadowolenie Gości gwarantujemy pełne zaangażowanie opiekuna biznesowego oraz elastyczność w dopasowaniu oferty do oczekiwań i możliwości klienta biznesowego. Możliwość zakwaterowania do 100 osób, dwie sale konferencyjne, dwie restauracje, klub & kręgielnie, przestrzeń dla dla Ciała, Umysłu i Ducha: basen z saunami (fińska, łaźnia parowa, tapidarium) strefa zabiegowa w ofercie m.in. wyjątkowy rytuał hamam dla grup.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Niesamowity widok z Restauracji Muzycznej na leśną polanę uprzyjemni każdą chwilę spędzoną w tym miejscu. Taras pozwoli w pogodne dni upajać się śpiewem ptaków i szumem strumienia a w piątkowe i sobotnie wieczory przenieść się w świat żywej muzyki. W Jeleniej Strudze najlepszymi produktami są nasi kucharze. Gotują sercem uwzględniając najnowsze trendy w gastronomii. Do swoich autorskich potraw wykorzystują unikalną źródlaną wodę Potencjałkę AOx oraz produkty regionalne. W naszym Menu znajdą Państwo także dania wegetariańskie i wegańskie.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJI

Oferty Specjalne

Jelenia Struga Medical SPA

Długi Weekend Czerwcowy - Boże Ciało

Jelenia Struga MEDICAL SPA – Miejsce Pozytywnej Energii w Karkonoszach. To idealna okazja wypoczynku dla całej rodziny. Bliskość górskich szlaków, karkonoska przyroda, atrakcje kotliny Jeleniogórskiej i czeskiej strony Karkonoszy, przestronne pokoje, wyborna kuchnia, atrakcje wellness, rozrywka dla całej rodziny - u nas zapomina się o nudzie!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

37

SALE KONFERENCYJNE

3

BASENY

1

KONTAKT

JELENIA STRUGA MEDICAL SPA
ul. Podgórze 55, 58-530 Kowary/k. Karpacza

MAPA