Król Kazimierz

Hotel & SPA
Kazimierz Dolny

Król Kazimierz Hotel & SPA to miejsce bogate w tajemnice i fascynujące detale, w którym historię widać na każdym kroku. Efektem pracy projektantów jest połączenie wyrafinowanej nowoczesności z historycznymi elementami budowli. Koncepcję architektoniczną oparto na oryginalnym, XVII wiecznym spichlerzu zbożowym, który obecnie stanowi jedną z części hotelu. Przy budowie wykorzystano kazimierski kamień wapienny – opokę. Konstrukcja i wystrój patio są inspirowane architekturą kazimierskich, zabytkowych kamienic. W użytkowej części podziemi pozostały oryginalne, XVII wieczne mury.

 

Obiekt pełen jest odniesień do rzeki Wisły. Łodzie, będące w przeszłości środkiem transportu, znakomicie komponują się z historyczną funkcją Spichlerza oraz jego unikalnym położeniem - w zakolu Wisły. W zabytkowej łodzi zlokalizowanej na patio, stworzyliśmy kameralny bar, a pod przeszkolonym sufitem unoszą się stylizowane, rybackie łódki. Z hotelowych okien możemy podziwiać malownicze panoramy Kazimierza Dolnego i Puław oraz wewnętrzne patio czy sąsiadujące z hotelem rzekę Wisłę i gęsty las. Okna hotelowych pokoi skierowane są w cztery strony świata.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA Esterki

Każda kobieta zasługuje na wyjątkowy podarunek. Ty też możesz poczuć się jak piękna Esterka. W SPA Hotelu Król Kazimierz **** jest odpowiednia oprawa, aby te marzenia się spełniły... Profesjonalna kadra dopasuje do indywidualnych potrzeb luksusowe zabiegi pielęgnacyjne twarzy i ciała, które w połączeniu z wyrafinowanymi technikami masażu przywrócą doskonałe samopoczucie i wygląd. Uwierz w terapeutyczną moc dotyku dłoni.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Planujesz zorganizować rodzinne przyjęcie, spotkanie integrujące pracowników lub rozmowy z kontrahentami czy wielką konferencję z bankietem? Zrealizuj je w Król Kazimierz Hotel & SPA. Gwarantujemy sukces każdego wydarzenia. W obiekcie znajdują się cztery sale konferencyjne, których powierzchnię można dowolnie kształtować, tworząc w ten sposób przestrzeń o powierzchni 1100 mkw.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja i Bary

Restauracja Ester
W Restauracji Ester poznają Państwo smak królewskich potraw. Szef Kuchni przygotuje dla Was dania charakterystyczne dla kazimierskiego regionu, specjały kuchni polskiej i międzynarodowej w tradycyjnym wydaniu oraz w nowoczesnej odsłonie. Serwowane tu potrawy i soki pochodzą z lokalnych, ekologicznych produktów.

Bar Łódka
W Barze Łódka zrelaksujesz się przy dobrym drinku. Od 12.00 do 23.00 serwujemy tradycyjne, gorące napoje oraz oryginalne koktajle i alkohole. Bar zlokalizowany jest w centralnym punkcie hotelu, pomiędzy recepcją, a patio. Wystrojem nawiązuje do flisackich tradycji Kazimierza Dolnego.

Klub Nocny
Klub nocny w XVII wiecznych podziemiach. Doskonałe miejsce do tańca i swobodnej zabawy. Ponadto, do Państwa dyspozycji oddajemy dwa tory do kręgli i stół bilardowy. Graczy zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty baru zlokalizowanego w klubie.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Król Kazimierz Hotel & SPA

Królewska Wielkanoc z rodziną w Kazimierzu

W pakiecie:
Min 2 noclegi w wybranych typach pokoi i apartamentach
Bardzo atrakcyjną ofertę dla pobytów na 3 dni
Uroczyste Śniadanie Wielkanocne
Uroczystą kolację świąteczną z pokazem live cooking

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

115

SALE KONFERENCYJNE

5

BASENY

1

KONTAKT

30762713_1863894890323052_183575479250110247_n

Król Kazimierz Hotel & SPA
ul. Puławska 86
24-120 Kazimierz Dolny

MAPA