Zamek Księża Góra

Karpacz

Zapraszamy do odwiedzenia bardzo szczególnego miejsca, miejsca z duszą, które od lat zamknięte, dziś otwiera swoje podwoje aby móc Państwa gościć. 600-letnia historia Księżej Góry i ponad 200-letnie dzieje naszego obiektu pełne są sekretów, fascynujących tajemnic i magicznych opowieści. Wznoszący się 628 m n.p.m. Zamek, był świadkiem wielu ważnych spotkań. W jego progach bywali historyczni przywódcy, znani politycy i głowy państw. Ustronne położenie, na szczycie Księżej Góry, sprzyjało spotkaniom w kameralnej atmosferze.

 

Pokoje utrzymane są w nowoczesnej aranżacji. Każdy posiada przestronny balkon. Pokoje wyposażone są w telewizor LCD z telewizją satelitarną, telefon, mini bar, bezprzewodowy Internet. Na rodziny z dziećmi oraz osoby ceniące przestrzeń czekają pokoje rodzinne i apartament.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA & Wellness

SPA Księża Góra

ZAMEK KSIĘŻA GÓRA to miejsce stworzone wyłącznie dla dbałości o piękno i relaks… Przeznaczeniem SPA KSIĘŻA GÓRA jest przywrócenie Ci równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Nie porywamy się na rzeczy niemożliwe, chcemy tylko przywrócić Ci dobre samopoczucie i Twoje naturalne piękno. Chcemy, żeby dzięki naszej starannej opiece do Twojego ciała powróciło odprężenie, spokój i siły witalne, a umysł oczyścił się z negatywnych myśli.

Basen z widokiem na góry
Basen wypełnia woda z naturalnego źródła głębinowego. Połączenie gejzerów i wbudowanego jacuzzi w połączeniu z niezapomnianym widokiem pozwoli Państwu na nowo zregenerować siły.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Oferujemy komfortowe pokoje, bogatą ofertę cateringową, od przerw kawowych po bankiety, salę szkoleniową, relaks w strefie Wellness, salę bankietową, opiekuna grupy, sprawdzone firmy eventowe. Sala jest przygotowana na 100 miejsc siedzących w układzie kinowym. Sala posiada dostęp do światła dziennego z możliwością zaciemnienia, wentylację, WiFi, ekran, projektor multimedialny, flipchart.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Śniadania
To najważniejszy posiłek dnia, od którego zależy nie tylko dobre samopoczucie, ale i zdrowie każdego z nas - śniadanie. Wielu z nas lekceważy je, zastępując wypitą w pośpiechu kawą, tłumacząc się brakiem czasu, dietą, nie zdając sobie sprawy, że bez śniadania nasz organizm nie jest w stanie funkcjonować w pełni sprawnie.

Room service śniadania
Dla tych, którzy cenią sobie dyskrecję i prywatność, chcą delektować się specjałami naszej kuchni w porze śniadaniowej...

Obiadokolacje
Zapraszamy do korzystania z obiadokolacji w formie bufetu.
Jeżeli stosują Państwo specjalną dietę prosimy o przekazanie takiej informacji do recepcji minimum 3 dni przed rozpoczęciem pobytu, abyśmy mogli przygotować odpowiednie menu - opcja dodatkowo płatna.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Zamek Księża Góra

Tajemnice piękna
Pakiet obejmuje: 2 noclegi w komfortowych pokojach, 2 śniadania w formie bufetu z widokiem na panoramę Karkonoszy, 2 obiadokolacje (zupa, danie główne, deser), dostęp do sali fitness wyposażonej w nowoczesny sprzęt, dostęp do strefy wellness - basen, sana, łaźnia parowa, parking.
Zabiegi Dla Pani: 1 x Pełne ukojenie – kompleksowa pielęgnacja twarzy, 1 x Satynowa gładkość- zabieg na ciało z odżywczo wygładzającym peelingiem.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

25

SALE KONFERENCYJNE

1

BASENY

1

KONTAKT

10431684_1050687478302926_6603352278847893936_n

Zamek Księża Góra
ul. Księża Góra 2, 58-540 Karpacz

e-mail: recepcja@ksiezagora.com.pl
              marketing@ksiezagora.com.pl

MAPA