ParkHotel Łysoń & SPA****

Inwałd

ParkHotel Łysoń to luksusowy hotel położony pod Krakowem. Obiekt zlokalizowany jest w Inwałdzie, przy głównej trasie Bielsko-Biała – Kraków,
w otoczeniu atrakcyjnych miejscowości takich jak Andrychów, Wadowice, Oświęcim, Szczyrk, Zator.

 

Do dyspozycji naszych gości oddajemy 41 komfortowo urządzonych, klimatyzowanych pokoi
oraz 2 luksusowe apartamenty. Wszystkie wyposażone są w pełen węzeł sanitarny, garderobę, TV-Sat, telefon oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Hotel posiada całodobowy strzeżony parking na 120 miejsc.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA

Wellness & SPA to miejsce głębokiego relaksu i odpoczynku od codziennych trosk. To także miejsce, którego wyjątkowe działanie odczuje na swojej skórze każdy z Gości.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

W naszym hotelu znajduje się aż sześć sal konferencyjnych, w których bez problemu zorganizujesz szkolenia, konferencje, imprezy integracyjne oraz inne wydarzenia biznesowe. Nasz hotel spełnia wszelkie wymogi, które powinien spełniać hotel na konferencje. Wszystkie sale konferencyjne wyposażone są w niezbędne sprzęty takie jak projektory czy ekrany. Ogromną zaletą jest także niewielka odległość, która dzieli nasz hotel konferencyjny od atrakcyjnych miejsc (malownicze Beskidy, małopolskie kurorty) i dużych miejscowości (Bielsko-Biała, Kraków).

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Do dyspozycji gości oddajemy restaurację urządzoną w stylu amerykańskim. Serwowane w niej dania trafią w gusta nawet najbardziej wymagających smakoszy. Jesteśmy hotelem przyjaznym rodzinie, dlatego w menu uwzględniliśmy również potrzeby naszych najmłodszych gości. Wieczorami zapraszamy do wspólnej zabawy w takt radosnych rockandrollowych brzmień. Pyszne jedzenie, miła obsługa, najlepsza atmosfera – to wszystko znajdziesz w naszej restauracji, zlokalizowanej niedaleko Andrychowa i Wadowic.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

ParkHotel Łysoń & SPA****

Wielkanoc

Spędź z nami Święta Wielkanocne, cofnijmy się w czasie i poznajmy najbliższe sercu miejsca Jana Pawła II. Biesiadowanie na łonie natury, przejazd ciuchcią Śladami Jana Pawła II, szukanie wielkanocnego zajączka i wiele, wiele innych atrakcji czekają na Ciebie i Twoją rodzinę
w ParkHotel Łysoń & SPA****.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

pokoje - 41, apartamenty - 2

SALE KONFERENCYJNE

5

KONTAKT

15822910_1508296309184482_5280106847175106599_n

ParkHotel Łysoń & SPA****
ul. Wadowicka 169 a, Inwałd
34-120 Andrychów

MAPA