MAJÓWKA 2018

Hotel Binkowski****

Majówka - pobyt na min. 2 noce
Gorąco zapraszamy do spędzenia długiego Weekendu Majowego w Binkowski Resort. To świetna baza wypadowa do największych atrakcji turystycznych. Odwiedzając Góry Świętokrzyskie zachwycicie się Państwo bogactwem przyrody, dziewiczą naturą oraz widokami zapierającymi dech w piersiach. Najstarsze Polskie Góry, kryją w sobie piękno niespotykane nigdzie indziej. Zachęcamy do aktywnego wypoczynku w Świętokrzyskim!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Pałac Warlity

Weekend majowy na Mazurach

W cenie otrzymujesz:
Luksusowy nocleg w jednym z 12 pokoi
Wyśmienite, bogate śniadanie
Gry, biblioteka, sala kinowa
Leżaki, bujawki, mała plaża z pomostami

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Pałac Alexandrinum****

Rodzinna Majówka w Siodle
Długi weekend majowy to doskonała okazja na relaks i odprężenie. Przyroda budzi się do życia, otacza nas zieleń i śpiew ptaków. Z dala od zgiełku i gwaru dużego miasta odpocznij i ciesz się pierwszymi promieniami słońca w 12-hektarowym zabytkowym parku. Hotel Pałac Alexandrinum**** to wiele możliwości – odpoczynek blisko natury, restauracja na tarasach, aktywności dla dzieci, grillowanie i ognisko przy dźwiękach muzyki na żywo. Poczuj moc natury!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Afrodyta**** Business & SPA

Majówka we Dwoje

Oddaj się romantycznym chwilom w towarzystwie majowego nastroju i przenieś się do miejsca, pełnego relaksu i odprężenia. Ciesz się obecnością najbliższej osoby, przy blasku księżyca lub pierwszych, ciepłych promieniach słońca.

Oferta obowiązuje w dniach 26.04 - 05.05.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ