Pałac Ciekocinko

Hotel Resort & Wellness
Ciekocinko

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness oddaje do dyspozycji swoich Gości 30 apartamentów znajdujących się w zabytkowych wnętrzach pałacu z 1910 roku, odrestaurowanych z niespotykaną dbałością o detal, zgodnie z oryginalnymi założeniami projektu, tak by przywrócić mu dawne piękno. Zanurzony w zieleni budynek, otoczony starodrzewem i bujną roślinnością, soczystą i nasyconą kolorami aż do późnej jesieni, hojnie rozdziela widoki, nie różnicując pokoi pod tym względem. Panorama z każdego okna prowadzi wzrok tylko
ku pięknym obrazom.

 

Powozownia utrzymana w stylu Country Cottage&Sea, przenosi nas z dystyngowanych wnętrz Pałacu do relaksującej, jasnej przestrzeni. Podłogi z surowych desek, pobielone meble, kojące popiele jutowych zasłon. Ten drugi biegun wypoczynku w kompleksie Pałac Ciekocinko Hotel Resort &Wellness, jest jak wypłowiała słońcem pocztówka z Hamptons na Wschodnim Wybrzeżu Stanów Zjednoczonych.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

WELLNESS

Beztroski pobyt w otoczeniu natury, połączony z kompleksowymi zabiegami Institut Esthederm zapewni Ci odnowę duszy, ciała i umysłu. Natura Pałacu Ciekocinko jest kluczem do wyciszenia, biologia jest esencją marki Institut Esthederm gwarantującą usprawnienie mechanizmów funkcjonowania naszej skóry – tylko RAZEM zapewnią Ci efekt całkowitego relaksu. Harmonia duszy, którą odnajdziesz w tym miejscu i harmonia ciała, którą poczujesz podczas zabiegów, sprawią, że zachowasz młodość i energię na dłużej – to unikalna forma Wellness, którą możesz posmakować tylko tutaj.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Stadnina Koni Ciekocinko

Stadnina Koni Ciekocinko jest integralną częścią kompleksu Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness. Obie inwestycje, rewitalizacji i odbudowy zespołu Pałacowo-Parkowego oraz powołania Centrum Sportowego wraz ze Stadniną Koni Ciekocinko, od początku były prowadzone równolegle, tak by w końcowym efekcie jedna stała się dopełnieniem drugiej. Ten cel został osiągnięty.

WIĘCEJ INFORMACJI O STADNINIE KONI

Konferencje

Poza oczywistymi walorami wypoczynkowymi, Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, doskonale sprawdza się też jako miejsce organizacji konferencji branżowych, wszelkiego rodzaju eventów firmowych, spotkań o charakterze formalno-biznesowym. Dysponujemy zabytkową salą o powierzchni 360 m kw w Starej Stajni. Do dyspozycji Gości oddajemy też kameralne pomieszczenia Pałacowe idealne na narady i posiedzenia w węższym gronie.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

1906 Gourmet Restaurant
Znajduje się w hotelu na poziomie recepcji, chociaż każdy trafi tu z zamkniętymi oczami. Idąc tropem zapachu, pewniej niż za wskazaniem magnetycznej igły, dobijamy do celu, gdzie zamiast wiatru od morza, omiata nas łagodny powiew prozy Fitzgeralda.

Luneta & Lorneta Bistro Club
Przekonaj się jak czuła jest noc, w stylowym barze w części piwnicznej Pałacu lub odważ się na pełnokrwiste zwieńczenie
aktywnego dnia.

Herbaciarnia
Chrupiące, świeżo upieczone bułeczki, wyśmienite marmolady, naturalne miody, świeże owoce, lokalne specjały dostarczane każdego dnia przez wyselekcjonowanych dostawców lub przysmaki z drugiego końca świata, czekają na degustację. To luksus w komfortowym otoczeniu, smakowite preludium udanego dnia.

Taras letni
Zielony cypel wcinający się w ścianę lasu niczym dziób luksusowego transatlantyku, niesie ze sobą taras z restauracją letnią, dający niezrównany widok na fasadę Pałacu i otaczający krajobraz. Każdy posiłek tutaj jest zarazem ucztą dla oczu. Ponad głowami delikatnie łopoczą parasole, biel namiotu lub po prostu zieleń drzew.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness

Weekend Majowy nad morzem
Majowe weekendy na stałe wpisały się już w nasze kalendarze, jako wiosenna pauza w całorocznej gonitwie, przedsmak letniego urlopu, program szybkiego ładowania wewnętrznej baterii. Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, to prawdziwa, pięciogwiazdkowa oaza spokoju. Idealne miejsce, dla każdego, kto pragnie dla siebie małej lub większej ucieczki od pracy, zmęczenia, wielkomiejskiego zgiełku.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

Pałac - 30 pokoi, Powozownia - 10 pokoi

SALE KONFERENCYJNE

1

KONTAKT

logo-hotel

Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness
Ciekocinko 9, 84-210 Choczewo

MAPA