Pałac Mała Wieś

Mała Wieś

Hotel Pałac Mała Wieś to położona w sercu Mazowsza unikatowa klasycystyczna posiadłość z 1786 roku. Otoczona malowniczym ogrodem była niegdyś siedzibą szlacheckich i książęcych rodów Walickich, Zamoyskich, Lubomirskich i Morawskich. To jeden z najpiękniejszych i najlepiej zachowanych zabytków w Polsce. Mimo burzliwych losów historii, do dzisiejszych czasów ocalał niemal w swym oryginalnym kształcie. Dwustuletni Pałac wraz z okalającym go 30 hektarowym zespołem parkowym to zarówno godny zwiedzania zabytek, ale też i nowoczesne prestiżowe centrum hotelowo-konferencyjne.

 

Oferta noclegowa Hotelu Pałac Mała Wieś to 16 ekskluzywnych apartamentów w zabytkowych Oficynach, 21 designerskich pokoi w Spichlerzu oraz Apartament Książęcy, znajdujący się na piętrze
w Pałacu. W chwili obecnej łącznie baza noclegowa pozwala na akomodację ponad 100 osób. Planowana jeszcze w tym roku rozbudowa infrastruktury hotelowej poszerzy możliwości noclegowe do 54 pokoi. Efektownym dopełnieniem oferty biznesowej jest dwupoziomowa sala bankietowa w Nowej Oranżerii, która nawiązuje architektonicznie do XVIII-wiecznej Starej Pomarańczarni. Są to dwie bogato wykończone sale balowe, o łącznej powierzchni eventowej 850 m2. Ponadto hotel oferuje 11 sal konferencyjnych i saloników biznesowych z nowoczesnym wyposażeniem multimedialnym.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wesela

Nowa Oranżeria
Zachwyca swoim wyglądem, dzięki architektonicznemu nawiązaniu do XVIII-wiecznych pomarańczarni. Zlokalizowana pośród drzew Nowa Oranżeria to dwie, niezwykle wyszukane, bogato wykończone sale balowe, dedykowane wyjątkowym przyjęciom, jakim niewątpliwe są wesela. Sala Wielka czeka nawet na 400 gości weselnych, natomiast Sala Klubowa przyjmie do 150 osób. Obie mają zachwycający widok na piękny Ogród Francuski, który sąsiaduje z parkiem.

Wykwintne menu
Ponad 230 lat pałacowej historii zobowiązuje do zachowania najwyższych standardów serwowanych dań. Dlatego nasza oferta to karuzela rozmaitości, która nie tylko spełnia oczekiwania gości weselnych, ale jest prekursorem w odkrywaniu niecodziennych połączeń smaków. Dania weselne są niewątpliwie pyszne, ale w pamięci pozostają również z uwagi na elegancki sposób ich podania. Dysponujemy również pełnym asortymentem alkoholi, a pałacowa piwniczka skrywa ciekawe wina ze świata.

WIĘCEJ INFORMACJI

Konferencje

Konferencje i szkolenia organizowane w położonej nieopodal Warszawy Małej Wsi nadają wydarzeniu wyższej rangi i świadczą o szacunku organizatora wobec zaproszonych słuchaczy. Niezwykłe sale konferencyjne znajdują się w Nowej Oranżerii, a w szczególnych sytuacjach, wymagających niecodziennego podkreślenia jakości – udostępniane są sale Premium znajdujące się na pierwszym piętrze Pałacu. Sala Mędrców, Sala Pompejańska, Sala Warszawska, Sala Złota, Sala Szara to pomieszczenia na najważniejsze spotkania VIP.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Restauracja Stara Wozownia to kolejny z obiektów pałacowych, który pamięta niezwykłą historię Małej Wsi pod Warszawą. Przed latami zatrzymały się tu królewskie karoce Stanisława Augusta Poniatowskiego, a dziś nasz Szef Kuchni Zbigniew Paluch swoich Gości zatrzymuje fantastycznymi, niepowtarzalnymi smakami. Dwupoziomowa, kunsztownie odrestaurowana restauracja czeka nawet na setkę gości w trzech, klimatycznych salach. Dodatkową atrakcją jest Herbaciarnia – kawiarnia, składająca się z wielu przepięknych komnat, jakie czekają na Gości w Pałacu. Tutaj czuć, jak tworzy się współczesna historia miejsca.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Pałac Mała Wieś

Weekendowy Pakiet dla Zakochanych
W pakiecie:
2 Noclegi w butikowych Apartamentach w XVIII - wiecznych Oficynach
lub w Apartamencie Deluxe w nowo otwartym Spichlerzu
2 śniadania, w tym jedno serwowane do pokoju
2 romantyczne kolacje przy świecach z lampką wina
Masaż relaksacyjny dla Dwojga

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

38

SALE KONFERENCYJNE

13

KONTAKT

palacmalawies-logo

Pałac Mała Wieś
Mała Wieś 40
Belsk Duży 05-622

MAPA