Hotel Pałac Śmiłowice

Śmiłowice

Pałac Śmiłowice posiada 48 miejsc noclegowych. W cenę noclegu wliczone
jest śniadanie. 13 pokoi mieści się w budynku głównym Pałacu, a pozostałe
7 mieści się w Kordegardzie. W budynku Kordegardy znajdują się komfortowe pokoje do wynajęcia. To świetne rozwiązanie dla gości przebywających
na szkoleniach lub konferencjach.

 

Pałac Śmiłowice posiada 3 luksusowe apartamenty oraz pokój Lux "Marzenie". Klasycystyczny o pow. 60 m2 składa się z pokoju, sypialni, kominka oraz łazienki. Pałacowy o pow. 70 m2 obejmuje pokój, sypialnię, stylową łazienkę z jacuzzi oraz kominek. Marzenie "apartament nowożeńców", składa się z pokoju z jacuzzi oraz osobnej łazienki.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Pałacowe SPA

Pałacowe SPA oferuje dla Państwa dostęp do sauny fińskiej i mokrej, jacuzzi wewnętrznego, prysznica wrażeń i podgrzewanego łoża.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Komnata Solna

Komnata solna zawiera odpowiedni mikroklimat, który wzmacnia odporność i pobudza siły witalne organizmu. Wykorzystane lampy solne działają pobudzająco i energetyzująco.

WIĘCEJ INFORMACJI

Restauracja

Szef kuchni osobiście zadba o rozpieszczenie Państwa podniebień, a nieodzownym dopełnieniem wykwintnego smaku potraw jest ich elegancki wygląd. Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy wytworne menu, w którym każdy znajdzie coś dla siebie.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Pałac Śmiłowice

ROMANTYCZNY PAKIET
Marzysz, aby spędzić kilka niesamowitych chwil z ukochaną osobą tylko we dwoje w czarującym miejscu? A może pragniesz, aby Wasze zaręczyny były idealne i romantyczne, oraz aby utkwiły Wam w pamięci, jako jedna z najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Malowniczo usytuowany zabytkowy Pałac w Śmiłowicach to idealne miejsce na romantyczne, kameralne wręcz magiczne i niezapomniane spotkanie tylko we dwoje.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

20 pokoi, 3 apartamenty

KONTAKT

1_131913677719_6

Pałac Śmiłowice
Śmiłowice
32-120 Nowe Brzesko

MAPA