Pałac Warlity

Warlity Małe

Warlity to pięknie odrestaurowany XIX-wieczny kompleks mieszczący całoroczny pensjonat z dwunastoma pokojami klasy premium. Tutaj naprawdę wypoczniesz.

 

W przeciwieństwie do tradycyjnie wyposażanych obiektów historycznych Warlity proponują harmonijnie zaplanowane wnętrza przypominające bardziej komfortową rezydencję klubową.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Atrakcje

Twój Relaks
Tylko pomyśl: poranna kawa lub świeżo wyciskany sok w wygodnym fotelu na tarasie, książka z naszej biblioteki, specjalne huśtawki naszego pomysłu w parku lub leżak nad jeziorem, a wieczorem film w kameralnej sali kinowej. A może gra w boule lub badmintona w parku przy pałacu?

Sauna & masaże
Do Twojej dyspozycji jest sauna fińska bezpośrednio w Pałacu oraz pokój do masażu z jedynym w Polsce grawitacyjnym łóżkiem terapeutycznym. Jego platforma zabiegowa ma możliwość obrotu o 360 stopni oraz wibracji w pionie. Możemy także zaaranżować masaże w plenerze w parku.

WIĘCEJ INFORMACJI

Kuchnia

Pachnąca świeżością, ciesząca kolorami natury, smakowita porami roku.

Wyśmienite wieczorne posiłki
Doskonała, 4-daniowa kolacja w cenie pobytu pakietowego. Możliwość dodatkowego zamówienia dań z krótkiej, sezonowej karty Szefa Kuchni.

Regionalne produkty
Wykorzystujemy ekologiczne owoce i warzywa dostarczane przez lokalnych producentów.

Własny chleb i wędliny
Wyjątkowy piec plenerowy: pieczemy własny chleb, proponujemy doskonałe, wędzone wędliny i ryby.

Kolacje w plenerze
Weekendowe spotkania przy ognisku w parku lub przy piecu plenerowym. Wspaniała atmosfera i relaks.

WIĘCEJ INFORMACJI

Przyjęcia

Wynajmij Warlity
Ze względu na kameralność obiektu rekomendujemy wynajęcie go na wyłączność. Praca nad ważnymi projektami, negocjacje biznesowe czy szkolenia wyższego poziomu managerskiego wymagają szczególnej dbałości o miejsce ich zawierania. Warlity gwarantują pełną poufność, swobodę i nieformalność prowadzonych rozmów i dyskusji.

Przyjęcia i bankiety
Zapraszamy do świętowania u nas swoich wyjątkowych okazji rodzinnych oraz spotkań przyjacielskich. Niezależnie od ilości miejsc noclegowych możemy zorganizować uroczyste przyjęcie do 50 osób w restauracji, pawilonie nad jeziorem lub w plenerze.

Ślub w plenerze
Nietypowe zaręczyny czy mały, kameralny ślub w plenerze – to okazje które powinny zostać zapamiętane na całe życie – dlatego każde takie zapytanie zasługuje na indywidualnie przygotowaną ofertę, która zostanie wysłana tylko zainteresowanym osobom.

WIĘCEJ INFORMACJI

Oferty Specjalne

Pałac Warlity

Cudowna Wielkanoc w hotelu na Mazurach

Odkryj magiczne Warlity nad samym jeziorem.
Spędź Wielkanoc na Mazurach w cichym i spokojnym zakątku – bo spokój
to luksus.
Wspaniały, duży ogród, przepiękne jezioro, pomost, urokliwy Pałacyk, wielkanocna atmosfera i atrakcje – zobacz, co przygotowaliśmy w pakiecie.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

12

KONTAKT

palac-warlity-logo

Pałac Warlity
Warlity Małe 8, 11-015 Olsztynek

e-mail: info@warlity.pl

MAPA