POZIOM 511

Design Hotel & SPA
Podzamcze

POZIOM 511 Design Hotel & SPA to nowoczesny, 4-gwiazdkowy obiekt położony w sercu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, na terenie Parku Krajobrazowego Orlich Gniazd. Ulokowany na szczycie najwyższego wzniesienia Jury, pośród zieleni i wapiennych skał, 300 metrów od imponujących ruin Zamku Ogrodzienieckiego, przyciąga nie tylko ludzi, którzy chcą aktywnie spędzać czas, ale także wszystkich, którzy poszukują spokoju, harmonii i nowych wrażeń.

 

Wbudowanie bryły budynku w skałę wapienną, która stała się elementem architektonicznym i designerskim, odzwierciedliło symboliczne znaczenie powstania i istnienia Poziom 511, przemijalności i stałości, możliwości łączenia ze sobą form nowoczesnych i tradycyjnych. Tutaj nowoczesny design, hołdujący prostym formom i funkcjonalności, został zamknięty w przestronnych wnętrzach osłoniętych szklaną fasadą i wtopiony w naturę. Jura Krakowsko-Częstochowska jest idealnym miejscem dla osób, które cenią sobie aktywny wypoczynek: kochających piesze lub rowerowe podróże, wspinaczkę, jazdę na nartach, poszukujących nowych, nieszablonowych trendów w turystyce i rekreacji. Jura jest także doskonałą alternatywą dla osób szukających miejsca pozwalającego na wyciszenie się, oczyszczenie umysłu, bliskiego kontaktu z naturą, która właśnie tutaj, niezniszczona wielkomiejskim zgiełkiem ukazuje piękno swojej istoty, zapewniając intensywność wrażeń.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA & Wellness

511 MEDI SPA, to wyjątkowe miejsce, w którym jakość i perfekcja idą w parze z pełnym relaksem, odprężeniem i dogłębną troską o urodę. Atmosferę spokoju i wytchnienia dopełniają nienachalne wnętrza i bliskość naturalnych ostańców. 511 MEDI SPA zaprasza do ekskluzywnego świata zabiegów na twarz i ciało opartych na wiodących markach kosmetycznych Ericson Laboratoire, Diego Dalla Palma i Selvert Thermal, OPI, gdzie o piękno i komfort gości troszczy się wykwalifikowany personel. Wykonanie każdego zabiegu poprzedzone jest wywiadem kosmetycznym i profesjonalną diagnozą skóry.
511 MEDI SPA zajęło pierwsze miejsce w konkursie SPA PRESTIGE DEISGN w kategorii głównej NAJLEPSZE DESIGN SPA! 511 MEDI SPA zostało docenione przez wspaniałych klientów, oraz przez Jury, dlatego dziękujemy serdecznie za wszystkie tak dobre opinie, słowa uznania, za każdy uśmiech!

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Basen

20 metrowy basen z naturalną wodą źródlaną z własnego ujęcia głębinowego to miejsce zachęcające do odpoczynku ale i czynnej rekreacji. Wymiary basenu czynia go idealnym do doskonalenia technik pływania, ale jest także dogodnym miejscem dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z pływaniem. Zachowana optymalna temperatura 28 st. C (zgodna z warunkami dla basenów rekreacyjnych) pozwala cieszyć się uprawianiem sportu, a krystaliczna czystość, brak zapachu chloru, tak charakterystycznego dla innych basenów oraz piękne widoki to gwarancja odpoczynku i relaksu, którego potrzebujesz.

WIĘCEJ INFORMACJI

Konferencje

POZIOM 511 to miejsce, w którym szkolenia, konferencje czy wszelkie spotkania biznesowe łączą się w idealnie skomponowaną całość z miło spędzonym czasem, rozrywką i doskonałą kuchnią. Organizacja ważnego wydarzenia dla Twojej Firmy powinna być powierzona osobom, których doświadczenie, profesjonalizm i efektywność spełnią wszystkie Twoje oczekiwania i znacząco wpłyną na PR wewnętrzny i zewnętrzny Firmy. W trosce o Twój wizerunek jako nowoczesnego i dbającego o firmę człowieka sukcesu POZIOM 511 przygotował wyjątkową ofertę konferencyjną i integracyjną.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

511 BAR & RESTAURANT oferuj aż dwie karty - jedną, która na stałe zdobyła uznanie naszych Gości, oferując szeroki wachlarz wybornych dań. Druga karta to dzieło autorskie tworzone przez Szefa Kuchni w zależności od wielu czynników: sezonu na produkty, jakie oferuje Jura, wg pomysłów i inspiracji z podróży, wynikające ze spotkania z niezwykłymi osobami, które przyczyniły się do powstania nowego projektu kulinarnego. Karta autorska cieszy się ogromnym zainteresowaniem, dzięki swojej zmienności i łączeniu lokalnych tradycji z nowoczesnym spojrzeniem na sztukę kulinarną.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

POZIOM 511 Design Hotel & SPA

511_ WAKACJE 2018
Cena pakietu zawiera:
min. 3 noclegi w komfortowym pokoju lub apartamencie
codzienne śniadania
obiadokolacje autorstwa Szefowej Kuchni Oliwii Bernady
warsztaty plastyczne dla dzieci i dorosłych
specjalna oferta 511 MEDI SPA

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

42

SALE KONFERENCYJNE

2

BASENY

1

KONTAKT

511_logo

POZIOM 511 DESIGN HOTEL & SPA
ul. Bonerów 33
42-440 Podzamcze k. Ogrodzieńca

MAPA