Sądelski Dwór****

Murzasichle

Prezentujemy luksusowy Pensjonat Sądelski Dwór **** (położony w Murzasichlu (1000 m n.p.m.) w pięknej scenerii Tatr, w sąsiedztwie Tatrzańskiego Parku Narodowego. Lokalizacja Dworu zapewnia spokojny wypoczynek. Idealne miejsce do spacerów i wycieczek (Nordic Walking). Usytuowany bezpośrednio obok kompleksów narciarskich(20m), jako jedyny obiekt posiada dla swoich Gości prywatny stok narciarski z licznymi atrakcjami . Zapraszamy do Medical SPA z najnowocześniejszymi zabiegami odmładzającymi, upiększającymi oraz szerokiej gamy usług z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych przez najlepszych polskich chirurgów oraz instytutu urody THALION.

 

Swoim gościom oferujemy luksusowo wyposażone pokoje typu Standard, Lux, Superior oraz Apartamenty Prawie wszystkie pokoje posiadają balkony z widokiem na całą panoramę Tatr. W zależności od upodobań istnieje możliwość wyboru wystroju pomieszczeń; eleganckie, klasyczne lub odwołujące się do stylistyki regionu.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wellness & Basen

Już wkrótce Naszym Gościom oferujemy:
-Basen z widokiem na Tatry w aranżacji „Nad Morskim Okiem”.
Basen posiada bezpośrednie wejście do ogrodu. W okresie letnim zachęcamy do świata relaksu na leżakach oraz wygodnych bujakach
-6 osobowe jacuzzi zlokalizowane tuż obok basenu.
-Goście Sądelskiego Dworu mogą skorzystać również ze strefy saun:
*Sauna sucha (fińska) to doskonały sposób na oczyszczenie organizmu oraz wzmocnienie systemu immunologicznego organizmu i poprawienie wymiany tlenu.
*Sauna infrared, czyli tzw. sauna na podczerwień jest doskonałą opcją dla osób, które nie mogą z różnych powodów korzystać z tradycyjnej sauny suchej. Warto podkreślić, że regularne seanse w saunie infrared pozwolą zlikwidować nadmierną tkankę tłuszczową przez energię stymulującą przemianę materii oraz poprawić metabolizm.
Dla Gości hotelowych Strefa Wellness jest dostępna bezpłatnie.

WIĘCEJ INFORMACJI O WELLNESS

Medical SPA

Z przyjemnością zapraszamy do naszego Medical SPA z najnowocześniejszymi zabiegami odmładzającymi, upiększającymi oraz szerokiej gamy usług z zakresu medycyny estetycznej wykonywanych przez najlepszych polskich chirurgów.
W otoczeniu malowniczego krajobrazu Tatr oferujemy szeroką gamę zabiegów SPA.
Atrakcyjne położenie, naturalny krajobraz, piękne górskie widoki, profesjonalna kadra gwarantują udany wypoczynek.

WIĘCEJ INFORMACJI O MEDICAL SPA

Restauracja

Sala restauracyjna przestronna i jasna - jest jedną z najpiękniejszych sal w Sądelskim Dworze****. Czarujące wnętrza sali restauracyjnej wykończonych z największą precyzją - połączenie białego marmuru z pięknymi rzeźbami wykonanymi w dębie, ogromnymi kryształowymi lustrami, żyrandole zdobione kryształami Svarowskiego sprawią niezapomniane wrażenia.

MENU
Starannie przygotowane menu oparte na tradycyjnej polskiej kuchni z wykorzystaniem najwyższej jakości produktów decyduje o niepowtarzalnym charakterze sztuki kulinarnej.
W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług wprowadzamy dania przygotowane z BIO produktów.
Oznacza to że produkty nie są modyfikowane genetycznie, wyprodukowane w warunkach ekologicznych. Proponujemy także dania bez adnotacji BIO ale tylko z wyselekcjonowanych i bardzo starannie dobranych produktów pod względem ekologicznym.
Naszym Gościom proponujemy zdrowe i zawsze świeże tradycyjne dania oraz miejsce pełne wdzięku klasy i elegancji.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJI

Oferty Specjalne

Sądelski Dwór****

Pakiet De Lux - cel: zawsze młodo, zabiegi z zakresu medycyny estetycznej
W ekskluzywnych wnętrzach i niepowtarzalnej atmosferze proponujemy zabiegi wykonywane przez najlepszych polskich specjalistów z zakresu medycyny estetycznej. Oferujemy profesjonalne zabiegi z użyciem najlepszych preparatów - JUVEDERM, NEAUVIA ORGANIC, PRINCESS. Bogata oferta naszych usług sprawi, że nawet krótka wizyta w gabinecie zapewni wspaniałe samopoczucie oraz przywróci wspaniały wygląd.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

55

BASENY

1

KONTAKT

logo

Sądelski Dwór ****
ul. Budzowa 40 d
34 - 531 Murzasichle

MAPA