Aktywne wakacje w zgodzie z naturą

Hotel Pałac Alexandrinum****
61889145_2118706188256435_2590868429229522944_n

Hotel Pałac Alexandrinum****

Z dala od miejskiego szumu, w przepięknym parku usytuowany jest Pałac Alexandrinum – elegancki hotel 4-gwiazdkowy zlokalizowany zaledwie 13 kilometrów od Warszawy.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Aktywne wakacje w zgodzie z naturą

Wakacje w siodle z krainą Adventure”

Z dala od zgiełku i gwaru dużego miasta odpocznij i ciesz się promieniami słońca w 12-hektarowym zabytkowym parku. Hotel Pałac Alexandrinum**** to wiele możliwości – odpoczynek blisko natury, jazda konna, wypad do Krainy Adventure, strefa Wellness&SPA, restauracja na tarasach, aktywności dla dzieci, grillowanie i ognisko przy dźwiękach muzyki na żywo.
Takie wakacje to propozycja dla całych rodzin!

Poczuj moc natury!

Mamy bogate doświadczenie w organizacji zajęć w stajni, znamy potrzeby zarówno młodych, jak i doświadczonych gości. Oferujemy naukę jazdy od podstaw (na lonży), a także doskonalenie już nabytych umiejętności. Ze względu na wspaniałe położenie naszego hotelu w pięknej okolicy, zapewniamy również możliwość wyjazdu w teren. Wszystkie jazdy oraz zajęcia z zakresu pielęgnacji koni prowadzą doświadczeni i posiadający uprawnienia instruktorzy.

Chcesz spędzić czas bardzo aktywnie?
Czeka na Ciebie Zaczarowana Kraina Adventure!

Możesz tam nauczyć się Wakeboardingu, łowić ryby, kajakować lub udać się o świcie na wycieczkę z przyrodnikiem i poznać dokładnie bogaty świat fauny i flory.

Potrzebujesz relaksu i odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w luksusowym SPA Alexandrinum!
2 noclegi w eleganckich i wygodnych pokojach z widokiem na słoneczny park
Pyszne śniadania dla dorosłych i dzieci, które dają siłę do wspólnej zabawy
Wyśmienite obiadokolacje wg pomysłu Szefa Kuchni, dopasowane do wakacyjnej aury
Strefa dla dzieci, czyli gry i zabawy z wykwalifikowaną animatorką, a dla rodziców czas wolny*
Jazda konna po rozległych terenach zielonych, pod okiem wykwalifikowanych instruktorów, dla poczatkujących i zaawansowanych (30 minut jazdy konnej dla każdego dziecka)
Restauracja Tremo na tarasach czyli nowatorska kuchnia, dania przygotowane na oczach gości, sezonowe produkty, ogródek ze świeżymi ziołami, świeże powietrze, komfortowe meble ogrodowe czyli sielski klimat
Relaks dla rodziców przy kawie i herbacie w klubie nad stajnią

Dodatkowo w ramach pobytu:
Nieograniczony dostęp do strefy Aqua z basenem, wygodnymi leżankami, sauną, jacuzzi i brodzikiem dla najmłodszych
Możliwość wypożyczenia rowerów, również dziecięcych, na samodzielne wycieczki po ciekawej okolicy - do 2 h gratis!
Leżakowanie nad stawem a do dyspozycji osób lubiących piesze wycieczki są kijki do treningu nordic walking – również gratis!
W razie niesprzyjającej aury Komnata Zabaw dla dzieci z kącikiem Gier Multimedialnych a Kącik gier planszowych pozwoli „sprawdzić się” całej rodzinie
Zapaleni piłkarze mogą poczuć się jak na boisku rozgrywając mecz Piłkarzykami a dla amatorów bilarda zapraszamy do strefy relaksu, gdzie przy szklaneczce whisky można sprawdzić się w tej pasjonującej grze
piłka do siatkówki i bramka do piłki nożnej
zestaw do badmintona, tablica do rzutek
łuk i zestaw do strzelania z łuku
turnball

Do dyspozycji Gości przez cały czas pobytu jest SPA Alexandrinum z bogatą gamą zabiegów upiększających, relaksacyjnych czy zdrowotnych.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU