Wakacje w Pałacu Alexandrinum

Hotel Pałac Alexandrinum****
32581650_1571187959674930_3265944422377848832_n

Hotel Pałac Alexandrinum****

Z dala od miejskiego szumu, w przepięknym parku usytuowany jest Pałac Alexandrinum – elegancki hotel 4-gwiazdkowy zlokalizowany zaledwie 13 kilometrów od Warszawy.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Wakacje w Pałacu Alexandrinum

Spędź lato blisko natury!
Cisza i spokój zakłócany jedynie śpiewem ptaków, wygodne kanapy na tarasach i leżaki na zielonej trawie… wyśmienita kawa, dobra książka z hotelowej biblioteczki i relaksacyjne zabiegi w SPA… „ścieżka zdrowia” wokół parku dla lubiących sport, rowery i kijki do treningu nordic walking… to właśnie wakacyjny odpoczynek w Pałacu Alexandrinum!

Pakiet obejmuje:
noclegi w niezwykle komfortowych pokojach, z widokiem na przepiękny letni park
pyszne i zdrowe, obficie podane śniadania, które dadzą energię na cały dzień (bufet powyżej 20 osób)
livecooking czyli wspólne pieczenie pizzy wg własnych upodobań
kolacje w różnych wariantach: przy muzyce, na pałacowych tarasach, przy grillu - zawsze wykwintnie podane (bufet powyżej 20 osób)
atrakcje dla dzieci i rodziców odprężą i naładują pozytywną energią (w zależności od ilości gości będą zajęcia fitness na trawie, zabawy z animatorką, ognisko, muzyka na żywo)
1 godzinę jazdy konnej dla każdego dziecka.

Rodzinne zajęcia w pałacowej stajni w ramach pakietu!
Młodsi Goście poznają mieszkańców naszej stajni. Wyszkolona kadra przekaże podstawy oraz rozwijanie umiejętności już zdobytych. Dzieci będą mogły zobaczyć na czym polegają porządki stajenne w towarzystwie taczki i mioteł. Poza tym czekają zajęcia praktyczne z pielęgnacji koni, siodłanie konia do jazdy. A dla rodziców, w stajennym apartamencie, przygotowaliśmy ciasteczka oraz napoje. W razie niepogody atmosferę ociepli trzaskający w kominku ogień.

W ramach pobytu również:
nieograniczony dostęp do strefy Aqua z basenem, wygodnymi leżankami, sauną, jacuzzi i brodzikiem dla najmłodszych
możliwość wypożyczenia rowerów, również dziecięcych, na samodzielne wycieczki po ciekawej okolicy - do 2 h gratis!
Leżakowanie nad stawem a do dyspozycji osób lubiących piesze wycieczki są kijki do treningu nordic walking – również gratis!
w razie niesprzyjającej aury Komnata Zabaw dla dzieci z kącikiem Gier Multimedialnych a Kącik gier planszowych pozwoli „sprawdzić się” całej rodzinie
zapaleni piłkarze mogą poczuć się jak na boisku rozgrywając mecz Piłkarzykami a dla amatorów bilarda zapraszamy do strefy relaksu, gdzie przy szklaneczce whisky można sprawdzić się w tej pasjonującej grze
piłka do siatkówki i bramka do piłki nożnej
zestaw do badmintona, tablica do rzutek
łuk i zestaw do strzelania z łuku
turnball, bramka do piłki nożnej.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU