SYLWESTER 2018/2019

Hotel Moran**** SPA

Sylwester 2018/2019 - min.3 noce
Ognisko z pieczonym prosiakiem zakończone tanecznym wieczorem z DJ w niedzielny wieczór, to tylko rozgrzewka przed sylwestrową nocą !
Pakiet sylwestrowo: minimum 3 noclegi w komfortowych pokojach, śniadania w formie bufetu z bogatym wyborem potraw serwowane w Restauracji Panorama z widokiem na Jezioro Powidzkie, obiadokolacje podawane w restauracji hotelowej z widokiem na Jezioro Powidzkie.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Mazurski Raj Hotel Marina & SPA

Sylwester Staropolski 2018/19
Jak co roku, przygotowaliśmy dla naszych Gości niepowtarzalny pakiet Sylwestrowy z Balem tematycznym. W tym roku przeniesiemy Was w historyczną podróż do czasów pradziadów. Wyśmienite jadło i napitki zagoszczą podczas tej wyjątkowej nocy w stylu Królewskiego Balu Staropolskiego.

Pakiet Sylwestrowy dostępny w terminie 28.12.2018-02.01.2019

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA

Sylwester 2019

Mamy zaszczyt zaprosić Państwa na wyjątkowy bal Sylwestrowy. Tej nocy zabierzemy Was w podróż do magicznej i tajemniczej Wenecji, gdzie królować będą korowody niezwykłych barw, świetna zabawa w akompaniamencie zmysłowych doznań kulinarnych. Pełna niezapomnianych wrażeń, zachwycająca tajemniczym klimatem Noc Sylwestrowa czeka na Państwa w hotelu Bristol.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Afrodyta**** Business & SPA

SYLWESTER W LODOWEJ KRAINIE
Powitaj Nowy Rok w nastrojowym klimacie lodowej krainy w Dworze Afrodyta. Moc atrakcji, porywająca muzyka, gra świateł - ta noc będzie pełna magicznej zabawy.
PAKIET ZAWIERA: 2 noclegi w pokoju w Dworze Afrodyta lub w hotelu, obiadokolację z lampką wina w niedzielne popołudnie, Bal Sylwestrowy w scenerii lodowej krainy.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Grand Lubicz***** - Uzdrowisko Ustka

Rodzinne Ferie nad Morzem - First Minute

Ferie zimowe kojarzą się zazwyczaj z górami i szaleństwem na śniegu. My staramy się przekonać do tego, że czasami warto rozważyć inne możliwości. Zimą, stężenie jodu jest najwyższe w całym roku. Warto więc skorzystać i połączyć przyjemne z pożytecznym.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ