BOŻE NARODZENIE 2018

Hotel**** Skal

Szampański Sylwester Nad Morzem - 7 dni
Sylwester nad morzem w Hotelu Skal to doskonała okazja do połączenia zabawy z wypoczynkiem.
W pakiecie: 6 x nocleg w ekskluzywnych pokojach, 6 x bogate bufety śniadaniowe, 5 x lunch, bal Sylwestrowy przy mieszance najnowszych przebojów oraz przebojów z dawnych lat, wysmakowane menu, uroczyste serwowanie dań, bufet ciepły i zimny, bufet słodkości.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

In Between Hotel

Sylwester 2017/2018

Sylwester w Krainie Lodu:
Przywitaj Nowy Rok w Krainie Lodu w In Between Hotel! Zapraszamy do krainy zimowych cudowności na wyjątkową noc sylwestrową z różnorodną kuchnią, mroźnymi drinkami i doskonałą zabawą do białego rana. A wszystko to w bajkowej scenerii, w krainie magii z niezapomnianym pokazem fajerwerków!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Biały Pałac Palczew

FRANCUSKI SYLWESTER W BIAŁYM PAŁACU PALCZEW
WYKWINTNIE, KAMERALNIE I SZAMPAŃSKO

Zapraszamy na wyjątkowy pobyt Sylwestrowy w Białym Pałacu Palczew, gdzie tuż nieopodal stolicy odnajdą Państwo ciszę i spokój w zabytkowych pałacu i parku. Bal we francuskim klimacie rozpoczniemy , a jakże, francuskim drinkiem powitalnym – kir royal. Następnie czekać na Państwa będzie 3-daniowa serwowana kolacja oraz całonocny bufet wykwintnych przekąsek na zimno i gorąco oraz wyborny bufet słodki. Alkohol - ½ l wódki lub butelka wina lub wina musującego 0,75 l na parę a do tego domowej roboty poncz bez limitu.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

NARIE RESORT & SPA

Sylwester – lata 20. w Narie Resort & SPA
Sylwester to jedyna noc w roku, która pozwoli przenieść się w przeszłość. Tak oto Goście Narie Resort & SPA trafią do Chicago z przełomu lat 20. i 30. gdzie światem rządzi All Capone.
Pakiet zawiera: 2 noclegi, 2 śniadania, 2 obiadokolacje, w tym kolacja Balu Sylwestrowego, odprężający wieczór na basenie z Open Barem w przeddzień Sylwestra, bal Sylwestrowy.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ