logo_travelistaPL_black

Hotel Dębowy Biowellness&Spa

Bielawa
nf12
Hotel_Debowy_Bielawa_pokojes0012
spa-30_1
previous arrow
next arrow

Hotel Dębowy Biowellness & SPA to kompleks obiektów otoczonych dziesięciohektarowym, wspaniałym, zabytkowym Parkiem, położony u podnóża pasma Sudetów - Gór Sowich, w południowej części województwa dolnośląskiego, w której panuje unikalny, górski mikroklimat. Od Wrocławia dzieli go tylko 60 kilometrów. Dysponuje 34 komfortowymi pokojami w Pałacu Dębowym oraz Rezydencji Dębowej****
Idealnie miejsce na pobyt z dala od miejskiego zgiełku.

 

W Hotelu Dębowy Biowellness & SPA oferujemy Gościom komfortowy odpoczynek. Pokoje zostały tak zaprojektowane, by zapewnić maksimum relaksu i prywatności. Remont z początku 2014 roku nadał Hotelowi niepowtarzalny, stylowy i elegancki wygląd, jednocześnie wprowadzając nowoczesne elementy wyposażenia. Innowacyjne udogodnienia łączą się z wystrojem przywołującym ponad stuletnią historię budynku. Do dyspozycji Gości oddajemy 34 pokoi i apartamentów, mieszczą się one w Pałacu Dębowym*** oraz w Rezydencji Dębowej****.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SenseSPA

Każdy z gości hotelowych będzie miał możliwość skorzystania z SenseSPA – pierwszego w Polsce kompleksu spa opartego na formule apiterapii, w którym kompleksowo wykorzystywane są właściwości miodu i produktów pszczelich do pielęgnacji zdrowia i urody. Rozmaite zabiegi i masaże pozwolą Ci zadbać o zdrowie.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Wellbusiness

Nadchodzi okres wzmożonej pracy, planowania budżetów i weryfikacji wytyczonych celów. By "zbiory" w przyszłym roku były owocne trzeba dobrze zmotywować zespół pracowników tak, by z nową energią i pasją zdobywał zaplanowane cele. Nasza propozycja to szkolenia, konferencje, połączone z niepowtarzalną integracją na wysokim poziomie.

WIĘCEJ INFORMACJI O WELLBUSINESS

Restauracja Tkalnia

TKALNIA
Włókiennictwo jest dla nas inspiracją w dążeniu do perfekcji, którą można osiągnąć jedynie ciężką, rzemieślniczą pracą. Wiemy jak ważne, zarówno w sztuce włókienniczej, jak i kulinarnej jest skupienie i dbałość o każdy detal dlatego nie idziemy na kompromisy. W Tkalni wszystko przygotowujemy od podstaw – stąd regionalne zioła, które uprawiamy przez cały rok w naszym ogródku i produkty charakterystyczne dla Gór Sowich. Zapraszamy Państwa na kulinarną, rzemieślniczą podróż po regionie.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJI

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

36

SALE KONFERENCYJNE

4

KONTAKT

logo_travelistaPL_black
16002993_1521242087886763_150130619383899787_n

Hotel Dębowy Biowellness&Spa
ul. Korczaka 4 Bielawa 58-260

MAPA