Hotel Dębowy Biowellness&Spa

Bielawa
Hotelzimnoc2_1
Hotel_Debowy_Bielawa_pokojes0012
Apiforium
previous arrow
next arrow

Hotel Dębowy Biowellness&Spa to kompleks obiektów otoczonych dziesięciohektarowym, wspaniałym, zabytkowym Parkiem, położony u podnóża pasma Sudetów - Gór Sowich, w południowej części województwa dolnośląskiego, w której panuje unikalny, górski mikroklimat. Od Wrocławia dzieli go tylko 60 kilometrów. Dysponuje 36 komfortowymi pokojami w Pałacu Dębowym oraz Rezydencji Dębowej****

 

Wyjątkowa atmosfera panująca w posiadłości oraz najwyższy poziom usług są gwarancją udanego pobytu i relaksu. Swoją ofertę kierujemy do osób ceniących sobie komfort, elegancję i spokój, a jednocześnie chcących spędzić czas aktywnie. Podczas pobytu w Dębowym polecamy wybrać się na pieszą wycieczkę malowniczymi szlakami Gór Sowich, skorzystać z udostępnianych przez Hotel rowerów, samochodów terenowych, quadów, hulajnóg trikke, a w zimie wypożyczyć sprzęt narciarski i udać się na pobliski wyciąg. Oprócz tego warto również odwiedzić liczne atrakcje turystyczne, w które obfituje region.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Biowellness i SPA

SenseSPA
SenseSPA to Spa dla zmysłów, ponieważ w każdym zabiegu wykorzystujemy dźwięki relaksującej muzyki, dotyk masażu, aromat odpowiednio skomponowanych olejków eterycznych, by pobudzać, relaksować i stymulować wszystkie zmysły. SenseSPA to pierwsze w Polsce SPA, w którym kompleksowo wykorzystujemy właściwości miodu i produktów pszczelich do pielęgnacji zdrowia i urody. Inspiracją dla nas jest tradycja regionu znanego z produkcji wysokowartościowego miodu.

APIFORIUM

EVENT SAUNA
Serce Apiforium stanowi event sauna - tradycyjna, drewniana sauna inspirowana kulturą kąpielową wschodniej i północnej Europy z piecem do rytuałów i miejscem do saunowania dla 16 - 20 osób.
API LOBBY
W ramach apiforum znajduje się apilobby– miejsce, gdzie można odpocząć, zregenerować się, uzupełnić płyny, minerały i witaminy oraz w miły sposób spędzić chwilę przerwy między sesjami saunowymi.
EUFORIUM
Wyjątkowa strefa relaksu z leżankami wypełnionymi wiórami jodły syberyjskiej, limby i sosny alpejskiej.
Strefa chłodzenia
W apiforum nie może zabraknąć strefy chłodzenia z wiadrem bosmana, prysznicami wrażeń i biczami wg dr. Kneippa – ponieważ chłodzenie jest integralnym elementem prawidłowego saunowania.
BIOSTAW KĄPIELOWY
To naturalnie uzdatniany, czynny cały rok zbiornik o powierzchni 128 m2, który stanowi ważny element chłodzący dla sesji, rytuałów i ceremonii saunowych, a także może funkcjonować jako klasyczny basen zewnętrzny z tarasami wypoczynkowymi.
Tarasy Rekreacyjne
To strefa idealna na odpoczynek na świeżym powietrzu, ale także miejsce na zabawę i integrację podczas specjalnych rytuałów i spektakli saunowych.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Wellbusiness

Wellbusiness to nasz sposób na udane spotkanie firmowe. Wellbusiness nie oznacza all, czyli wszystko na raz, ale well, czyli nasze usługi są dopasowane do Twoich oczekiwań, dla Twoich pracowników, menadżerów, partnerów. Oferta Wellbusiness to konferencje, szkolenia, integracje szyte na miarę.

WIĘCEJ INFORMACJI O WELLBUSINESS

Restauracje

Restauracja Ogrodowa
Nasza restauracja to miejsce, w którym tradycje kuchni polskiej i europejskiej spotykają się z nowoczesnymi trendami kulinarnymi. Szef Kuchni Mateusz Malinowski skomponował urzekające dania, wykorzystując najlepsze, szczegółowo wyselekcjonowane składniki.

Bar i Piwnica Win
Oferują selekcję alkoholi z całego świata oraz regionalnych produktów takich jak piwa, miody pitne i wina.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Dębowy Biowellness&SPA

Wakacje 2022
DLA KOMFORTU I DOBREGO SAMOPOCZUCIA:
-noclegi w komfortowych pokojach w Pałacu Dębowym *** lub Rezydencji Dębowej****
- ekskluzywny bufet śniadaniowy z możliwością skomponowania świeżo wyciskanych soków na bazie ekologicznych warzyw i owoców
- wyśmienite obiadokolacje bazujące na produktach regionalnych*

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

36

SALE KONFERENCYJNE

4

KONTAKT

16002993_1521242087886763_150130619383899787_n

Hotel Dębowy Biowellness&Spa
ul. Korczaka 4 Bielawa 58-260

MAPA