Dwór Elizy

Hotel SPA
Długopole Zdrój
hotel-1
17
UPS_9393
previous arrow
next arrow

Dwór Elizy to komfortowy hotel SPA w Kotlinie Kłodzkiej. Znajduje się w uzdrowisku otoczonym Górami Orlickimi oraz Masywem Śnieżnika. Hotel świadczy usługi najwyższej jakości i pozwala dobrze wypocząć podczas urlopu. Doskonałe warunki, spokojna atmosfera i niezwykle urocza lokalizacja sprawią, że Dwór Elizy to miejsce, do którego chce się wracać.

 

W Dworze Elizy na gości czeka 57 luksusowo urządzonych pokoi oraz eleganckie apartamenty. Przestronne pokoje posiadają prywatne łazienki. W każdym pokoju jest telewizor LCD, telefon, kablowy internet oraz lodówka. Pokoje klasy LUX wyposażone są dodatkowo w rozkładaną sofę, stolik kawowy i dwa fotele.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wellness & SPA

Pełnemu wypoczynkowi sprzyja możliwość korzystania ze strefy wellness i fitness. Goście mogą pływać w basenie o wymiarach 8 m x 15 m x 1,4 m. Basen wyposażony jest w dysze masujące i natryski, a przeszklone ściany odkrywają urokliwe otoczenie SPA Medical Dwór Elizy. Do dyspozycji gości jest również sauna sucha i parowa. Na życzenie gości personel organizuje rozgrzewające rytuały saunowe, podczas których doznania potęgują degustacja zmrożonych owoców oraz wmasowywanie w rozgrzane ciało chłodnego balsamu.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Uczestnicy szkoleń i konferencji mogą odbywać spotkania biznesowe w klimatyzowanych salach konferencyjnych. Pracownicy obiektu chętnie służą pomocą na każdym etapie planowania wydarzenia, aby spełnić nawet najbardziej nietypowe oczekiwania klientów.
Można liczyć na wsparcie ze strony technicznej. Obiekt zapewnia także oprawę cateringową spotkań biznesowych. Sale konferencyjne zostały wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny: rozwijany ekran multimedialny, rzutnik multimedialny, zestaw mikrofonów, profesjonalne nagłośnienie sali, dostęp do internetu.
Dodatkowo ledwie 200 metrów od Hotelu Spa Medical Dwór Elizy znajduje się druga sala konferencyjna, która może pomieścić 120 uczestników. To doskonałe miejsce, aby zorganizować większe szkolenie, warsztaty czy prelekcje w pięknym, spokojnym otoczeniu.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja

Restauracja Dworu Elizy jest miejscem wyjątkowym. Oferuje wyszukane potrawy z widokiem na zabytkowy Park Zdrojowy. szef kuchni dba o najwyższą jakość i różnorodność dań. Dla gości hotelowych śniadanie przygotowywane jest w formie urozmaiconego bufetu. W karcie natomiast smaczne zupy, dania główne i desery. Nie brakuje takich ciekawych propozycji jak dworski burger, dworskie kaszotto czy kaczka Elizy.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJI

Oferty Specjalne

Dwór Elizy Hotel SPA

Majówka 2024
Przygoda z majówką w Dworze Elizy. Zapraszamy do odkrywania tras Jaskini Punkevni oraz Przepaści Macochy na terenie Morawskiego Krasu w Czechach, jedna z największych w Europie. W programie wspólne biesiadowanie przy ognisku i karaoke. Spędź miło pobyt z rodziną w Długopolu Zdrój.

Majówka w Górach 5 dni 01.05.2024-05.05.2024

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

57 pokoi

SALE KONFERENCYJNE

4

BASENY

1

KONTAKT

305231712_582587706700229_6948928900898815319_n

Hotel Spa Medical Dwór Elizy
ul. Zdrojowa 22
57-520 Długopole Zdrój

www.dwor-elizy.pl

MAPA