FERIE ZIMOWE nad morzem

Linea Mare
ssLA5jSXgmHiQZ0w

Linea Mare

Linea Mare jest spełnieniem marzeń. Marzeń o beztroskim urlopie nad morzem, niezależnie od pogody. Marzeń o wypoczynku w otoczeniu świerkowych lasów i powietrza przesyconego jodem i olejkami eterycznymi.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

FERIE ZIMOWE nad morzem

Plaża pokryta białym puchem? Morze skute lodem? Ciesz się zimową pogodą podczas ferii nad Bałtykiem. W Linea Mare znajdziesz mnóstwo atrakcji i animacji dla dzieci oraz wiele szaleństw dla całej rodziny. Zaplanuj ferie zimowe w wyjątkowym i magicznym Pobierowie - DZIECI NOCUJĄ U NAS GRATIS!

W cenie pobytu:
Noclegi w luksusowych pokojach lub nowoczesnych apartamentach,
Smaczne śniadania w formie bogatego bufetu z napojami, owocami, słodkimi wypiekami oraz kolorowe i smaczne menu dla dzieci!
Obiadokolacje w formie atrakcyjnych bufetów z szerokim wyborem dań obiadowych, owoców i deserów oraz sekcja dedykowana najmłodszym,
Pobyt pełen atrakcji dla całej rodziny. Zobacz nasz plan animacji dla całej rodziny. Atrakcje przez 7 dni w tygodniu
Twoje dzieci uwielbiają wodę? Zatem czeka na was możliwość nielimitowanego wejścia do Strefy Wellness z nowoczesnymi basenami i strefą saun,
Nieograniczone korzystanie z siłowni w godzinach jej otwarcia,
GRATIS - dzieci do 3 lat,
GRATIS jedno dziecko do 12 lat,
Wewnętrzna Sala Zabaw,
Game Room dla nastolatków,
W piątki i w soboty wieczory taneczne z muzyką na żywo lub DJ'em,
Dla rodziców - Salon Dr Irena Eris Beauty Partner,
Bezpłatny dostęp do WiFi,
Usługa Concierge – Twoja bliska osoba ma urodziny? A może chcesz zaplanować wyjazd niespodziankę po okolicy? Powiedz co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić. Jesteśmy do dyspozycji.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU