Ferie zimowe pełne atrakcji dla całej rodziny!

Hotel SPA Faltom Gdynia-Rumia
Basen

Ferie zimowe pełne atrakcji dla całej rodziny!

Ferie zimowe w Hotelu SPA Faltom to połączenie świetnej zabawy, wypoczynku oraz turystycznych wrażeń. Hotel proponuje wiele alternatyw spędzenia wolnego czasu. Panuje tu rodzinna atmosfera, dlatego goście czują się swobodnie, a każdy dzień pobytu jest inny i pełen atrakcji.

Jeśli przyjedziecie z maluszkiem, do pokoju otrzymacie wszystkie niezbędne sprzęty i udogodnienia. Możecie też wynająć profesjonalną nianię do opieki. Specjalny kanał tv pozwoli na podgląd sali zabaw, basenu i sali do bowlingu. Dla komfortu rodziców, hotel posiada nawet aneks kuchenny z możliwością podgrzania dań dla malucha.

Restauracje hotelowe przystosowane są do przyjęcia najmłodszych gości, zarówno pod względem technicznym, jak i kulinarnym. Szef kuchni oferuje specjalną kartę menu z ulubionymi przysmakami dzieci. Śniadania w formie bufetu wypełnione jest różnymi smakołykami uwielbianymi przez dzieci np. gofry z dodatkami, naleśniki z twarogiem.

Hotelowe Aquacentrum z basenem, zjeżdżalniami, brodzikiem dla najmłodszych i mnóstwem dmuchanych zabawek zapewnia przyjemny familijny wypoczynek. Ponadto czeka na Was jacuzzi i łaźnia parowa, a w saunie suchej możecie skorzystać z relaksujących seansów zapachowych.

Klub Malucha
Dmuchany plac zabaw

Najmłodsi kochają również Klub Malucha (250 m2), w którym każdego dnia mogą uczestniczyć w kilkugodzinnych animacjach. Dzieci mają okazję uruchomić swoją wyobraźnię i tworzyć znakomite prace. Przykładem mogą być uwielbiany przez dzieci warsztaty mydlarskie i tworzenia biżuterii. Animatorki angażują maluchy do zabawy od śniadania do kolacji. W wybrane dni hotel organizuje również wieczorne atrakcje niespodzianki. Stałym punktem programu jest ciepła zupka o 13:00 i atrakcja kulinarna w formie ciepłego popcornu lub waty cukrowej serwowana dzieciom o ustalonej godzinie.

Dzieci ucieszy także Małpi Gaj, trampolina, mini-ścianka do wspinaczki, suchy basen z piłeczkami, piłkarzyki, kolorowy dmuchany plac zabaw.

Salka gier

Salka Gier, która znajduje się obok Klubu Malucha to też uwielbiane przez dzieci miejsce. Mają do dyspozycji dwie konsole Play Station 4 z wirtualnymi goglami, Play Station 3, XBox'em oraz cymbergajem.

Niespożyta energia dzieci w pozytywny sposób udziela się rodzicom, którzy korzystają w tym czasie np. ze strefy SPA. Masaże i zabiegi wykonywane są zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Wizyta w grocie solnej to dobry pomysł na szybki relaks przy wykorzystaniu najlepszych zdrowotnych właściwości soli morskiej i jodu.

Hotel poleca również zdrową rodzinną rywalizację: ping-pong, bilard, squash czy bowling oraz korzystanie z siłowni lub zajęć aqua aerobiku.

Hol recepcyjny(1)

Podczas pobytu w hotelu w czasie ferii polecamy również zwiedzanie okolicy. Lokalizacja pozwala na szybki dostęp do licznych atrakcji Trójmiasta i okolic. Ucieszy również fakt, że Hotel Znajduje się 3 km od Aqua Centrum z rekinami w którym znajduje się pierwsza w Europie zjeżdżalnia obrotowa Aqua Spinner.

Aby nacieszyć się wszystkimi atrakcjami, polecamy dłuższy pobyt, zwłaszcza, że ceny są przystępne, a 2 dzieci do lat 7 mają zapewniony pobyt wraz z posiłkami i atrakcjami GRATIS!
W Hotelu SPA Faltom zdecydowanie rzuca się w oczy, że
dobro i uśmiech dzieci jest tu sprawą priorytetową. Uśmiechnięta obsługa zawsze służy pomocą i stara się uwzględnić potrzeby maluchów i rodziców wszędzie tam, gdzie jest to możliwe.

Pakiet na ferie zimowe pełne atrakcji dla dzieci i rodziców: Ferie 2020.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU