Górski Sylwester

Hotel Belweder*****

Hotel Belweder*****

Hotel Belweder to pięciogwiazdkowy hotel położony w samym sercu Beskidów wśród gór i lasów w uzdrowiskowej części Ustronia. Dzięki unikalnej lokalizacji na stoku Góry Równica, jest jednym z najwyżej położonych hoteli w Ustroniu.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
WEJDŹ NA STRONĘ HOTELU

Górski Sylwester

Spędź Sylwestra w naszym hotelu! Otoczenie gór, szampańska atmosfera, wspaniała muzyka na żywo oraz wyśmienita kuchnia - to składniki przepisu na udane powitanie Nowego Roku. Zatroszczymy się o to, by odbyło się ono z wielką pompą. Przez całą noc na pewno nikomu nie zabraknie atrakcji i niezapomnianych widoków.

Muzykę zapewni rozpoznawalny zespół "Takton Band", którego wokalistka - Agata Wyszyńska, jest trzykrotną laureatką programu "Szansa na sukces" (zobacz występ). Muzyczne popisy wokalistki można było usłyszeć i zobaczyć także w programach produkcji TVN "X Factor" oraz TVP2 "Bitwa na głosy" - w tym drugim zajęła pierwsze miejsce. Znana jest również ze współpracy z Michałem Wiśniewskim przy jego ostatniej solowej płycie "La Revolucion".

Wyśmienite menu zapewni nasz Szef Kuchni, serwując jedzenie całego świata - najznakomitsze potrawy z różnych zakątków, przybliży nieprzeciętną sztukę kulinarną oraz poda znane i lubiane dania. Całości dopełni nasza profesjonalna obsługa. To wszystko złoży się na przeżycia, które na długo zapadną wszystkim naszym Gościom w pamięć.

Istnieje również możliwość udziału w samym w Balu Sylwestrowym bez noclegu - 650 zł/os., również dla dzieci możliwy jest udział w samym Kinderbalu bez noclegu - 250 zł/os.

W cenie pobytu sylwestrowego:
Nocleg w przytulnym, komfortowym pokoju
Śniadania w formie bufetu
Obiadokolacja w formie bufetu z napojami (30.12 lub 01.01 - w zależności od dat pobytu)
Lunch w Sylwestra w godzinach 14:00-16:00 (31.12)
Klasyczny bal sylwestrowy z całonocną muzyką na żywo oraz wspaniałym menu
Dla najmłodszych kinder bal
Bezpłatny wstęp do Centrum Rekreacji: 27m widokowy basen, sauna sucha i parowa, jacuzzi, bicze wodne
Internet WiFi na terenie hotelu
Parking

Dla dzieci ciekawe i angażujące animacje i zabawy:
Rozwijające zajęcia na terenie hotelu i ogrodów (w zależności od pogody)
Animacje prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę pedagogów
Pokój zabaw pełen zabawek, gier i atrakcji
Kino familijne, X-Box Kinect

W animacjach mogą uczestniczyć dzieci w wieku od 3 roku życia. Udział w animacjach dzieci poniżej 3 lat jest możliwy wyłącznie z opiekunem pełnoletnim.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU