Hotel Bristol**** Art&Medical

Busko Zdrój
MartynaKaszynska-BristolBusko2
mborun_06915 copy
MartynaKaszynska-BristolBusko19
previous arrow
next arrow

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA to miejsce stworzone z myślą o Tobie. Doskonałe połączenie nowoczesnego uzdrowiska, luksusowego salonu odnowy biologicznej i inspirującego centrum sztuki sprawi, że odzyskasz równowagę ciała i ducha. Tutaj wypoczynek nabiera nowego wymiaru.

 

Jesteśmy po to, by w komfortowy sposób pomóc każdemu, kto tego potrzebuje. W naszej pracy najważniejsze są: Zaufanie - jest dla nas kluczowe, ponieważ wiemy, że bez niego żadna terapia nie może być naprawdę skuteczna. Zrozumienie - nie potrafilibyśmy nikomu pomóc bez zrozumienia istoty jego problemu i potrzeb. Dlatego w naszej pracy najważniejsze jest indywidualne traktowanie każdego gościa. Zaangażowanie - czujemy ogromną odpowiedzialność za efekty naszej pracy. Nie wyobrażamy sobie, aby wykonywać ją bez pasji i zaangażowania. Zdrowie - traktujemy je holistycznie, dlatego stwarzamy idealne warunki do odzyskania sprawności psychicznej i fizycznej. Sztuka - wierzymy w jej uzdrawiającą moc oraz w to, że człowiek, który z nią obcuje sam czuje się lepiej i szybciej wraca do zdrowia.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Medical Center

Bristol ART&Medical SPA to luksusowe uzdrowisko w Busku-Zdroju, w którym współczesność łączy się z tradycją. Harmonia pomiędzy tradycyjnymi zabiegami sanatoryjnymi, wykorzystującymi naturalne bogactwa natury a najnowszymi technologiami w leczeniu, bazującymi na najwyższej klasy sprzęcie medycznym i rehabilitacyjnym sprzyja odzyskaniu zdrowia psychicznego i fizycznego.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Spa & Wellness

Wellness Medical SPA to wyjątkowe miejsce, w którym odzyskasz harmonię ciała i umysłu. SPA w Hotelu Bristol w Busku-Zdroju to luksusowe kosmetyki, odprężające masaże i upiększające rytuały przeprowadzane przez profesjonalistów wykorzystujących najnowsze rozwiązania w dziedzinie kosmetologii i medycyny estetycznej.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

ART Bristol

ART Bristol to długofalowy projekt, zakładający cykl wystaw sztuki współczesnej. Każdy z pokazów oparty będzie na relacji z charakterem i funkcją przestrzeni Bristol Busko-Zdrój z kolekcją sztuki Doroty i Tomasza Tworek zgromadzonej i eksponowanej w obiekcie. Zaproszeni artyści idąc autorskim tropem wejdą w relację z przestrzenią oraz poszczególnymi dziełami z kolekcji wprowadzając element zmiany. Konwencja pokazu, oprócz obiektów sztuki zakłada także szereg wydarzeń performatywnych, które wpisują się w charakter Hotelu Bristol Art & Medical SPA jako miejsca, w którym sztuka i wypoczynek odgrywają szczególną rolę.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

W Restauracji Bristol tradycja łączy się z nowoczesnością, tworząc harmonijną przestrzeń, w której nawet z pozoru najprostsze dania stają się wyjątkowymi dziełami sztuki. Unikalne połączenie smaków przygotowanych przez naszego Szefa Kuchni Łukasza Wasika jest inspirowane naturą, a wszechobecna sztuka tworzy doskonałą oprawę dla kulinarnych uniesień.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA

Przyjaciółki w SPA

Przyjaciółka to osoba, która nie tylko wspiera nas w trudnych chwilach, ale dzieli również z nami radości.
A jedną z takich radosnych chwil może być weekendowy pobyt w SPA.
Szeroki wachlarz dostępnych zabiegów to gwarancja skutecznego relaksu
i odpoczynku.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

71

BASENY

1

KONTAKT

bristol-art-medical-spa-logo-144741184948876.jpg

BRISTOL **** ART & Medical SPA
ul. 1 Maja 1, 28-100 Busko-Zdrój

MAPA