Hotel Kopieniec

Fizjo- Med & SPA
Murzasichle
13243868_860698000741776_1727967913036759554_o
16218488028035_850hotelkopieniecfizjomedspa
hotel-spa-zakopane-recepcja-01
previous arrow
next arrow

Kopieniec**** Fizjo - Med & SPA to nowoczesny, luksusowy i kameralny hotel, usytuowany w malowniczej miejscowości Murzasichle obok Zakopanego. Proponujemy Państwu pobyt w wysokiej klasy pokojach i apartamentach, które pozytywnie zaskoczą niebanalnym wystrojem i z wnętrza których będą Państwo mogli podziwiać panoramę Tatr.

 

Gwarantujemy wypoczynek w znakomitych warunkach i profesjonalną obsługę. Jednak spośród hoteli Podhala wyróżnia nas coś jeszcze. Możemy poszczycić się najszerszym i niczym nie zasłoniętym widokiem na Tatry, które nasi Goście mogą podziwiać zarówno z pokoi, jak i tarasu widokowego. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin naszego Medical SPA w Tatrach. Weekend wystarczy, abyście Państwo poprawili stan swojego ciała oraz ducha. Proponujemy gamę zabiegów upiększających i relaksujących, które stanowią dopełnienie wypoczynku i leczenia. Oferujemy odnowę biologiczną i profesjonalne zabiegi kosmetyczne. Ogromną popularnością cieszą się również masaże wykonywane przez specjalistów, a także sauny (fińska i łaźnia parowa). Polecamy ponadto naszą restaurację, w której serwujemy wyśmienite dania przyrządzane wyłącznie ze świeżych produktów w oparciu o unikalne receptury opracowane przez naszego Szefa Kuchni.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA

W naszym SPA zadbamy o Państwa wygląd i dobre samopoczucie. Proponujemy liczne zabiegi dla ciała i ducha. Nowoczesny sprzęt, fachowa obsługa i najlepszej jakości kosmetyki gwarantują naszym Gościom odnowę biologiczną na najwyższym poziomie.
Zabiegi jakie posiadamy w swojej ofercie oparte są na kosmetykach profesjonalnych firm francuskich tj.THALGO, ELLA BACHE I PURLES istniejących już od ponad 50 lat. Liderzy w dziedzinie SPA i talassoterapii. Oferujemy Państwu szeroką ofertę wyjątkowo opracowanych zabiegów od profilaktycznych do zaawansowanych anti-aging połączonych z wysoką techniką urządzeń do mikronakłuwania, mikrodermabrazji, ultradźwięków, galwanizacji.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Biznesowa oferta Hotelu Kopieniec**** stworzona została głównie z myślą o osobach planujących mniejsze i średnie konferencje oraz wyjazdy integracyjne. Szczycimy się tym, że z powodzeniem organizujemy nietypowe wydarzenia, często wynajmując cały obiekt na wyłączność dla grupy. Sala konferencyjna jest zaaranżowana w nowoczesnym stylu i wyposażona w profesjonalny sprzęt multimedialny.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Zapraszamy do Restauracji Krajobrazy! Nasze potrawy stanowią niezwykłe dopełnienie dnia pełnego pozytywnych wrażeń oraz wspomagają zdrowy styl życia. Szef kuchni przygotuje dla Państwa wyśmienite, a zarazem zdrowe dania, które zostały skomponowane wyłącznie ze świeżych składników w oparciu o produkty sezonowe. Dzięki ciągłym staraniom i wysokiej jakości, możemy pochwalić się kilkukrotnym zdobyciem najwyższych miejsc na najpopularniejszych festiwalach gastronomicznych.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

29

SALE KONFERENCYJNE

1

KONTAKT

hotel-kopieniec-fizjo-med-spa-logo_61635_h500

Hotel Kopieniec Fizjo-Med & SPA
ul. Budzowa 45 G
34-531 Murzasichle

MAPA