Hotel Piwniczna

SPA&Conference
Piwniczna-Zdrój
DJI_0018
205 po Ps
9J6A0508
previous arrow
next arrow

Hotel Piwniczna SPA & Conference to jedyny butikowy hotel w Polsce zaprojektowany w stylu etnodesign, który łączy elementy folkloru łemkowskiego
z oszczędnym i eleganckim minimalizmem. Wystrój i kolorystyka hotelu nawiązują do bogatej kultury Czarnych Górali, jak nazywa się górali rytersko-piwniczańskich. Tradycyjne motywy regionalne wyrażają się w licznych dodatkach i elementach użytkowych, które wzbogacają nowoczesne i funkcjonalne wnętrza. Na szczególną uwagę zasługuje lampa nad barem oraz lada recepcji - mozaika z cienkich kawałków drewna, wykonane przez zakopiańskiego artystę, Jerzego Sarkowicza.

 

Owcze motywy są wszechobecne w hotelu "Piwniczna". Zarówno w wystroju wnętrz, jak i w kuchni hotelowej restauracji "Czarna Owca", serwującej m. in. dania przygotowane z wykorzystaniem owczych produktów. Oryginalny i różnorodny tak w skrócie można opisać hotel, w którym każdy pokój jest inny, wyjątkowy, tak jak wyjątkowi są jego goście. Są pokoje pełne owiec, które można liczyć przed snem, są i takie, w których można wziąć gorącą kąpiel w zaciszu... sypialni.
HedoniSPA zadba o Wasz relaks i ukoi skołatane nerwy. Szef Kuchni restauracji „Czarna Owca" zatroszczy się o Wasze podniebienia i z pewnością zaskoczy Was umiejętnością łączenia tradycyjnej góralskiej kuchni z najnowszymi trendami kulinarnymi. Bez względu na porę i aurę, niezależnie czy wybierzecie się do nas z rodziną czy tylko we dwoje, z grupą przyjaciół czy w towarzystwie współpracowników, na miejscu czeka Was czysta przyjemność i moc wrażeń dla ciała,
ducha i zmysłów.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

HedoniSPA

Nasze HedoniSPA stwarza warunki do pełnego i niezakłóconego niczym relaksu. Wskazuje, jak przyjemnie można spędzić czas, oddając się rozkoszom, jakie dają doznania wody, światła i powietrza. Wierzymy, że każdy z nas w głębi duszy jest hedonistą. HedoniSPA stworzono z myślą o ludziach uwielbiających przyjemności, którzy znają swoje potrzeby i chętnie je zaspokajają. Zgodnie z naszą filozofią stworzyliśmy miejsce, w którym satysfakcja jest na wyciągnięcie ręki, a relaksująca atmosfera otacza z każdej strony.
Pokochasz tu być!

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Strefa Biznes

Specjalnie z myślą o klientach biznesowych w ofercie hotelu znajdują się dwie nowoczesne sale konferencyjne o łącznej powierzchni 170 m2, mogące pomieścić ok. 120 uczestników. To one przyciągają do Piwnicznej uczestników konferencji i szkoleń, a także pozornie zwykłych spotkań biznesowych. W myśl idei etnodesignu obecnej we wnętrzach hotelu, nasze sale konferencyjne zdobią oryginalne tapety oraz sufit napinany marki Barrisol. Te niepowtarzalne elementy wystroju zostały wykonane we Francji na specjalne zamówienie hotelu.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracja Czarna Owca

Hotel Piwniczna SPA & Conference sięga do miejscowej tradycji nie tylko w kwestii wystroju wnętrz. Tradycja stanowi także fundament hotelowej restauracji.
“Witamy gości, żegnamy przyjaciół"
Tymi słowami kieruje się w swojej pracy cała załoga.
Uśmiech, ciepłe spojrzenie, chęć pomocy na każdym kroku - to nasze priorytety. Ekskluzywne wnętrza i najlepsze jedzenie, a jednocześnie kameralny klimat z duszą - poczujesz to już od progu.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Piwniczna SPA&Conference

Wakacje 2024 - 2 DZIECI GRATIS!

Zaplanuj już dziś WAKACJE -czas bogaty o niezapomniane chwile pełne różnorodnych doświadczeń, nowych wyzwań i emocji oraz oderwanie się od codzienności. Ciesz się każdą chwilą i pozwól sobie na odkrywanie świata w sposób, który najlepiej odpowiada Twoim preferencjom i potrzebom. Przyjedź do nas !!

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

21 pokoi, 15 apartamentów

SALE KONFERENCYJNE

2

BASENY

1

KONTAKT

326426256_839346897130576_5222087325492964779_n

Hotel Piwniczna SPA&Conference
ul. Juliusza Korwina Gąsiorowskiego 5
33-350 Piwniczna-Zdrój

MAPA