Hotel SKAL****

Ustronie Morskie
DCIM100GOPRO
SKAL-03.08.2017-pokój komfort
IMG_7297_8_9_fused
previous arrow
next arrow

Hotel SKAL**** to nie tylko nowoczesne wnętrze i dobra lokalizacja, to przede wszystkim ludzie dzięki którym poczujecie regionalny klimat Ustronia Morskiego – miasta pogodnego, szczęśliwego, pozostawiającego po sobie tylko dobre wspomnienia. Hotel SKAL****przyświeca idea slow life dzięki doświadczeniom kulinarnym, kąpielom zarówno słonecznych jak i w morzu. Bliskość natury, plaży, lasów i zdrowego powietrza sprzyja czerpaniu sił witalnych we wszystkich możliwych wymiarach.

 

SKAL Hotel**** w Ustroniu Morskim do dyspozycji swoich Gości oddaje 45 komfortowo wyposażonych pokoi 2 osobowych z rozkładanymi sofami oraz 10 apartamentów dwupoziomowych z widokiem na morze lub park. Wybrane apartamenty posiadają jacuzzi tuż przy sypialni.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Wellness & SPA

To miejsce stworzone do odpoczynku i chwili relaksu, które jednocześnie dba o Twoje piękno, zarówno zewnętrzne jak i to wewnętrzne. Przeznaczeniem Naszego SPA jest przywrócenie Ci równowagi, utraconej w ciągłym pośpiechu dnia powszedniego. Chcemy, żeby dzięki naszej starannej opiece do Twojego ciała powróciło odprężenie i siły witalne, a umysł oczyścił się z negatywnych myśli.
Na hotelowych Gości czeka 6 gabinetów odnowy biologicznej, w których nawet krótka wizyta zapewnia relaks i poprawia samopoczucie. Seans w Grocie Solnej poprzez zjonizowane i czyste powietrze będzie dobrą formą relaksu i regeneracji. Tężnia solankowa wraz z aerozolem pochodzi z kołobrzeskiej solanki. Dla Gości poszukujących czegoś nowego, niebanalnego i oryginalnego, nasze Spa pozwala przenieść się do świata Normobarii oraz pomóc przywrócić energię, doskonały nastrój i dotlenienie komórek macierzystych.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Biznes

Firmom poszukującym ustronnego miejsca na organizację konferencji, szkolenia, eventu oferujemy możliwość wynajęcia wielofunkcyjnej sali, zapewniając niezbędne narzędzia, komfortowe warunki oraz profesjonalny personel.
Hotel dysponuje czterema salami przystosowanymi na konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe dla grup do 110 osób w zależności
od ustawienia sal. Do każdego zapytania podchodzimy indywidualnie, starając się spełnić wszystkie Państwa oczekiwania.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Restauracja Cynamon
Restauracja a’la carte Cynamon powstała z myślą o osobach, które chcą zjeść dania zapadające w pamięć w atmosferze spokoju
i odprężenia.

Restauracja Szarlotka
Na pierwszym piętrze hotelu stworzyliśmy bufetową restaurację Szarlotka, gdzie serwowane są śniadania i obiadokolacje dla Gości hotelu. Kuchnia przygotowując dania sięga po produkty ekologiczne od lokalnych przedsiębiorców.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel**** Skal

WEEKEND W SPA

Pakiet zawiera: 2 noclegi w komfortowych pokojach, z panoramicznym oknem oraz bogatym wyposażeniem, 2 bogate bufety śniadaniowe, 2 urozmaicone obiadokolacje z daniami na ciepło, wstęp do Aquaparku Helios, nielimitowane korzystanie ze strefy wellness, 1 x seans w grocie solnej z tężnią solankową oraz generatorem aerozolu solnego.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

11:00

ILOŚĆ POKOI

100 pokoi, 10 apartamentów

SALE KONFERENCYJNE

4

KONTAKT

Hotel**** Skal
ul. Bolesława Chrobrego 80
78-111 Ustronie Morskie

tel. +48 94 35 320 60

www.skal-hotel.pl 

MAPA