Hotel Zamek Ryn

Ryn
13340217_1206792866020191_4935242658783065893_o
2.0130816151142E+14
mzdjęcie basen
previous arrow
next arrow

Tam, gdzie błękit jezior przeplata się z soczystą zielenią traw, a radosne trele ptaków współgrają z miarowym szumem drzew pachnących mchem i żywicą, wznosi się Hotel ZAMEK RYN****- miejsce, w którym bije serce Mazur, a wszechobecny duch historii sprawia, że czas staje w miejscu.

 

Ten unikatowy luksusowy obiekt to harmonia pieczołowicie odrestaurowanego XIV- wiecznego Zamku Krzyżackiego i nowatorskich rozwiązań designerskich, jakich Goście nie odnajdą w żadnym innym miejscu w Polsce. Hasłem przyświecającym obiektowi jest legendarna gościnność- wyrażana w indywidualnym podejściu do Gości (każdy pobyt i konferencja ma swojego opiekuna) i fascynacji światem kulinariów – to raj dla smakoszy życia i kuchni z całego świata.Wachlarz możliwości daje także oryginalna baza noclegowa: 350 miejsc noclegowych wkomponowanych w cztery odmiennie zaaranżowane skrzydła Zamku (Rycerskie, Komturskie, Więzienne i Myśliwskie), uroczą i kameralną Willę Pod Zamkiem czy znajdujący się nad samym jeziorem Gościniec Ryński Młyn.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

SPA Księżnej Anny

Spa & Wellness Księżnej Anny to miejsce, gdzie prastare rytuały łączą się z nowoczesnymi terapiami.
Nasi Goście będą mogli oddać się niezwykłym autorskim zabiegom beauty, ale i terapiom na miarę naszych czasów.
Mówi się, że stres to „choroba stulecia” dlatego też przy współpracy specjalistów i zastosowaniu urządzeń analitycznych stworzyliśmy Centrum Redukcji Stresu. Autorskie programy i zabiegi, sprostają oczekiwaniom najbardziej wymagających Gości.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

Hasłem przyświecającym organizacji konferencji, szkoleń i sympozjów w Hotelu ZAMEK RYN**** jest profesjonalizm w każdym szczególe. W sposób pieczołowity przygotujemy komfortowe warunki do przeprowadzenia zarówno kameralnych spotkań biznesowych jak i skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć. Dużym atutem naszego zamku jest panujący w nim wyjątkowy klimat, a także zapierające dech w piersi położenie pomiędzy dwoma niezwykłymi jeziorami. 12 sal konferencyjnych mogących pomieścić nawet 1000 Gości i najnowocześniejsze wyposażenie audiowizualne spełniają standardy nawet najbardziej skomplikowanych logistycznie przedsięwzięć.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Restauracja Refektarz
Usytuowana w najstarszej i najbardziej magicznej części XIV- wiecznego zamku krzyżackiego dwusalowa Restauracja Refektarz i Wielki Refektarz to miejsce hołdujące najznakomitszym tradycjom kulinarnym. Hotel ZAMEK RYN****, dawna siedziba komtura, w której rycerze zakonni jadali zwierzynę i ryby z okolicznych lasów i jezior, zobowiązuje do obyczajnego zachowania odzwierciedlającego się zarówno w wykwintności na stole jak i bardzo pieczołowitym przygotowaniu potraw.

Restauracja Gościńca Ryński Młyn
Gościniec Ryński Młyn z widokiem na czarowne Jezioro Ryńskie został gruntownie odrestaurowany, by zaskoczyć Gości zarówno niezwykłością wystroju jak i potraw opartych na staropolskich recepturach.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Oferty Specjalne

Hotel Zamek Ryn****

WAKACJE na Mazurach
Zapraszamy na niezapomniane wakacje na Mazurach w Hotelu Zamek Ryn, gdzie luksus spotyka się z historią, tworząc niepowtarzalną atmosferę, która zachwyci nawet najbardziej wymagających gości. Położony w sercu malowniczych Mazur, Hotel Zamek Ryn to klejnot w koronie regionu, który zachwyca swoim urokiem i bogatą historią. Nasz zamek to nie tylko miejsce noclegowe, to prawdziwa podróż w czasie, która pozwoli Ci zanurzyć się w atmosferze średniowiecznej świetności.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ

ZAMELDOWANIE

16:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

140

SALE KONFERENCYJNE

12

BASENY

2

KONTAKT

logo_zamek_ryn

Mazurskie Centrum Kongresowo-Wypoczynkowe "Zamek - Ryn" Sp. z o.o.

Pl. Wolności 2,

11-520 Ryn

e-mail: hotel@zamekryn.pl

MAPA