Medical Spa Hotel Lawendowe Termy

Uniejów
[revolution_slider slider=”[rev_slider alias="lawendowe-termy"]” _made_with_builder=”true”][/revolution_slider]

W zdrowym ciele zdrowy duch, jak mówi popularne powiedzenie. Toteż hołdując tej zasadzie i w myśl filozofii jaką się kierujemy daliśmy Państwu możliwość dodatkowej rekreacji oraz atrakcji by urozmaicić pobyt w naszym SPA.

 

Zewnętrzny i wewnętrzny basen termalny z jacuzzi oraz strefą saun. Siłownia z salą fitness. Przejażdżki rowerowe – chęć wypożyczenia roweru należy zgłosić w recepcji  hotelowej (usługa dodatkowo płatna). Dysponujemy również rowerem dla dzieci z możliwością dodatkowych kół. Spacery Nordic Walking – otwarta przestrzeń, blisko natury sprzyja spacerom. Zachęcamy do wypożyczenia kijków w recepcji hotelowej. Dwa boiska do siatkówki plażowej – piłki dostępne w recepcji hotelowej. Zewnętrzny kort tenisowy (usługa dodatkowo płatna). Stół do bilardu i tenisa stołowego. Kącik zabaw dla dzieci.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ NA STRONIE HOTELU

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Termalne SPA

Basen Termal­ny
Źródła gorące­j so­lanki to jeden z a­tutów Uzdrow­iska Uniejów. Dla Państwa re­laksu i zdrow­ia udostępniliśmy basen z unie­jowską słoną wodą. Jej liczne właś­ciwości leczn­icze s­praw­ią, że w myśl sen­tencji sanus per aquam, zre­laksują Państ­wo ciało, a skóra odzyska blask. Basen o długości 27 metrów po­si­ada część całoroczną zewnętrzną oraz wewnętrzną z jac­uzzi dla 10 osób. Dla na­jmłod­szych udostępniamy brodz­ik z mini fontan­ną. Tem­per­atur­a wody o­s­cyl­uje w gran­ic­ach 31-34 stopni C. Przy basenie zewnętrznym zna­j­duje się mini plaża z koszam­i plażow­ymi oraz leżakam­i i leżankam­i. Ręczniki na basen oraz szla­froki zna­j­dują się w poko­jach. Na basenie ist­nieje możli­wość real­iz­a­cji zamówień gast­ro­nom­icz­nych. Wysoką jakość zabiegów oferowanych w Termalnym SPA osiągamy dzięki wyspecjalizowanej kadrze kosmetologów i fizjoterapeutów, nowoczesnemu sprzętowi oraz doskonałym kosmetykom renomowanej marki KLAPP COSMETICS. Ofertę uzupełniają autorskie zabiegi z wykorzystaniem lawendy oraz słonej wody uniejowskiej.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

Konferencje

SALA LAWENDOWA  

Wymiary sali: 14,2 m x 9,4 m
Powierzchnia ogólna: 134 m2

Wyposażenie Sali:
rzutnik multimedialny podwieszany, ekran 2 m x 3 m, nagłośnienie, 2 mikrofony, flipchart , WI-FI

SALA BILARDOWA

Wymiary sali: 11,6 m x 8,6 m
Powierzchnia ogólna: około 100 m2

Wyposażenie Sali:
rzutnik multimedialny podwieszany, ekran 2 m x 3 m, nagłośnienie, 2 mikrofony, flipchart , WI-FI, barek

SALA LUSTRZANA

Wymiary sali: 9 m x 5,2 m
Powierzchnia ogólna: około 47 m2

Wyposażenie Sali:
rzutnik multimedialny, ekran mobilny 1,8 m x 1,8 m, flipchart

 

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Restauracje

Uzdrowisko Uniejów i Hotel Lawendowe Termy są znakomitym miejscem by połączyć kulinarną ucztę z przyjemnym relaksem w basenie termalnym. Idealna kombinacja dobrej kuchni, przyjemności z bycia z bliskimi oraz rekreacji dla zdrowia to Lawendowe Termy!

 

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

ZAMELDOWANIE

15:00

WYMELDOWANIE

12:00

ILOŚĆ POKOI

55

SALE KONFERENCYJNE

3

BASENY

1

KONTAKT

logo_lawendowe_termy

Medical SPA Hotel Lawendowe Termy ****

ul. abp. Jakuba Świnki 10
99-210 Uniejów

e-mail: recepcja@lawendowetermy.pl

www.lawendowetermy.pl

 

MAPA