Królewski relaks w Kazimierzu

Hotel Król Kazimierz
wewnetrzna-choinka-ozdobiona-duza-iloscia-ozdob
750_0722_HDR
MG_0087
MG_0225
previous arrow
next arrow

Hotel Król Kazimierz

Kazimierz Dolny

Luksusowy hotel 15 minut spacerem od Rynku w Kazimierzu Dolnym – śniadania lub wyżywienie oraz nieograniczone korzystanie ze strefy wellness (basenu, sauny fińskiej, gejzerów wodnych, dysz masujących z przeciwprądem, minifontanny z leżakami do odpoczynku i relaksu, sauny parowej z aromaterapią, leżaków i ręczników basenowych) w cenie.

SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ
TRAVELIST
OFERTA TRAVELIST

Królewski relaks w Kazimierzu

Co możesz otrzymać w ramach tej oferty?

- BEZPŁATNA ANULACJA I ZWROT W ŚRODKACH TRAVELIST – możliwość anulowania rezerwacji w terminie do 7 dni przed datą przyjazdu. Zwrot wpłaconej kwoty nastąpi w Środkach Travelist.
- Zakwaterowanie
- Śniadania (w godz. 8-11) lub śniadania i obiadokolacje (od pon. do czw. oraz do sob. do niedz. w godz. 17-19, w pt. w godz. 17-20)
- Atrakcje na Boże Narodzenie (24-26.12.2024): upominek świąteczny na powitanie w pokoju, kolacja wigilijna, rodzinne kolędowanie, wizyta św. Mikołaja i prezent dla każdego dziecka, świąteczne śniadania (25-26.12), świąteczna obiadokolacja (25.12)
- Atrakcje na Boże Narodzenie (24-26.12.2024): poranne koncerty fortepianowe (25-26.12), rodzinne warsztaty przygotowywania świątecznych ozdób i dekorowanie choinki (24.12), wieczory z bajką i ciepłym kakao dla najmłodszych
- Nieograniczone korzystanie ze strefy wellness w godz. otwarcia, w tym: basenu (dzieci do lat 16 mogą korzystać z basenu do godz. 19), sauny fińskiej czynnej od 10 do zamknięcia SPA, sauny parowej z aromaterapią, leżaków i ręczników basenowych
- Podatek VAT
- Internet Wi-Fi
- Miejsce parkingowe na parkingu zewnętrznym (liczba miejsc ograniczona)

Cena nie zawiera:
obowiązkowej opłaty klimatycznej (płatne w recepcji)
opłaty za parking podziemny – 50 zł/auto/doba
opłat za pozostałe usługi hotelowe (zabiegi spa, dodatkowe posiłki itp.)
Na życzenie Gościa oferujemy szlafrok hotelowy. Kaucja za wypożyczenie szlafroka wynosi: 100 zł/szlafrok.

SPRAWDŹ CENĘ PAKIETU