Lake Hill Mazury

Resort & SPA
Ostróda
17116340823581_lakehillresortspamazury01
17116343271358_lakehillresortspamazuryfoyer
17116341780772_lakehillresortspamazuryaquaparkleisurepool2
previous arrow
next arrow

Zapraszamy do serca Mazur, wyjątkowego hotelu malowniczo położonego nad brzegiem jeziora Drwęckiego. Do dyspozycji Gości pozostaje 238 komfortowych pokoi i apartamentów, spełniających najwyższe oczekiwania. W obiekcie znajdziemy również, jedną z największych w Polsce, przestrzeń eventowo-konferencyjną.

 

Luksusowy hotel na Mazurach nad Jeziorem Drwęckim to prawdziwa oaza komfortu, elegancji i piękna otaczającej natury. Zaczynając od samej lokalizacji, hotel Lake Hill Mazury Resort & SPA znajduje się nad malowniczym brzegiem jeziora Drwęckiego, oferując gościom przepiękne widoki na wodę i otaczającą przyrodę. Architektura hotelu jest starannie zaprojektowana tak, aby harmonijnie komponować się z otoczeniem i jednocześnie emanować luksusem. Najwyższej jakości materiały zastosowane w obiekcie, stylowe detale i wszechobecna sztuka, tworzą wyjątkową atmosferę sprzyjającą niezapomnianemu wypoczynkowi.

GALERIA

WIĘCEJ ZDJĘĆ

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE

Aquapark

Każdy pobyt w Lake Hill Mazury obejmuje 3-godzinny bezpłatny pobyt w naszej wewnętrznej strefie wodnej z dwutorowym basenem sportowym, płytkim basenem dla dzieci, trzema wannami z hydromasażem oraz strefą termalną z sauną i łaźnią parową. Jeśli chcesz spędzić więcej czasu w aquaparku, wystarczy dokonać dopłaty. Latem do dyspozycji oddajemy także strefę zewnętrzną z basenem relaksacyjnym i dwiema wannami z hydromasażem.

WIĘCEJ INFORMACJI O ZABIEGACH

SPA

Lava e Sal to miejsce, w którym na naszych Gości czeka:
· 8 gabinetów zabiegowych, w tym gabinet dla dwojga i gabinet manicure & pedicure · Strefa Watsu · Saunę fińską · Hammam · Łaźnia błotna · Lava spot · Wypoczywalnia
Wnętrza LAVA e Sal SPA to harmonijna przestrzeń, gdzie światło, detal, faktura i kolory mają znaczenie. Ciemna lawa otula i wycisza, a złamana biel pozwala odpocząć i znaleźć ukojenie. Autorska ceramika to interpretacja klasycznej amfory, a oryginalnie projektowane meble, detale i grafiki tworzą unikatowy świat Lava e Sal.

WIĘCEJ INFORMACJI O KONFERENCJACH

Gastronomia

Zapraszamy na lokalne i międzynarodowe kulinaria do naszego resortu położonego nad jeziorem Drwęckim. Lake Hill Mazury oferuje dwie restauracje: Grus, Stoke, a także Lobby Bar i klub nocny Black Swan.

WIĘCEJ INFORMACJI O RESTAURACJACH

Kids Club

Kids Club w Lake Hill Mazury to miejsce stworzone specjalnie z myślą o najmłodszych gościach, zapewniające im pełen zakres rozrywki, edukacji i bezpieczeństwa.
Kids klub w naszym luksusowym hotelu na Mazurach to magiczne miejsce, w którym dzieci znajdą pełen wachlarz atrakcji dostosowanych do ich wieku i zainteresowań. Z myślą o najmłodszych gościach stworzyliśmy przestronne pomieszczenia, wypełnione radosnymi zabawkami mi oraz artystycznymi dekoracjami, tworząc przyjazne i w pełni bezpieczne środowisko.

WIĘCEJ INFORMACJI

ZAMELDOWANIE

14:00

WYMELDOWANIE

10:00

KONTAKT

202404051143570.Projekt_bez_nazwy_19_

Lake Hill Mazury
Turystyczna 15
14-100 Ostróda , PL

MAPA