MAJÓWKA 2023

Hotel Bristol**** Art&Medical SPA

Majówka 2023 w Bristolu
POBYT ZAWIERA: minimum 3 noclegi, śniadania, noce i wieczorki saunowe, koncerty, 150zł dla każdej osoby na pobyt, do wykorzystania na zabiegi w medical center, codzienne spacery po Busku z kijkami nordic walking, codzienne zajęcia aqua fitness, nielimitowany dostęp do basenu oczyszczanego nanosrebrem i jacuzzi, nielimitowany dostęp do 4 rodzajów saun: fińska, parowa, biosauna i infrared, nielimitowany dostęp do sali cardio.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Hotel Żywiecki Medical Spa & Sport

Majówka 2023

Pakiet Majówka w Hotelu Żywiecki Medical SPA & Sport Jeden z czterech noclegów w Hotelu czterogwiazdkowym GRATIS !!!!! Raz do roku tworzymy dla Państwa niepowtarzalną szansę spędzenia u nas nocy ze śniadaniem
całkowicie gratisowo!!!

Możliwość pobytu w terminie 01.05-05.05.2023.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Lemon Resort SPA

WIOSNA

Wiosenny wypoczynek w hotelu nad brzegiem jeziora? Zaplanuj swój pobyt w Lemon Resort Spa! Pakiet WIOSNA 2023 to propozycja dla wszystkich tych, którzy obok wysokiego standardu pobytu, równie mocno cenią sobie spokój, ciszę oraz nieograniczone możliwości aktywnego spędzenia czasu tak na świeżym powietrzu jak i w ramach atrakcji oferowanych przez resort.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ

Manor House SPA**** - Pałac Odrowążów*****

Majówka w SPA
Wiosenny wypoczynek z dala od miasta, w bliskości pięknej, polskiej przyrody i dobrych energii natury to doskonały sposób, aby wzmocnić organizm i zregenerować siły po zimie.
Pakiet zawiera: Królewskie sny w stylowo urządzonych pokojach, Relaksujące kąpiele w kruchach soli ze sproszkowaną srebrzystą perłą i soli himalajskiej dostępne w pokojach z głębokimi wannami.

WIĘCEJ INFORMACJI SPRAWDŹ DOSTĘPNOŚĆ ODWIEDŹ STRONĘ